Email
WP_20180921_001.jpg_product_product_product_product
WP_20180921_001.jpg_product_product_product_product WP_20180921_001.jpg_product_product_product

Náhrdelník safír, stříbrný přívěs s rubínem 2

Složení: Modrý přírodní nebarvený safír AAA broušené rondely 2-2,5 mm, autorský stříbrný přívěsek s kabošonem přírodního, nebarveného rubínu 2,23 karátu, stříbrné zapínání,, ocelovo-silikonové lanko.
Délka: náhrdelník 45 cm
Barva: tmavě modrá, červeno-rutová
Číslo produktu: 590
Charakteristika: Luxus, originalita, klid, moudrost

Nádherný, modrý safírový náhrdelník zdobí originální autorský přívěsek s překrásně zabarveným přírodním rubínem. Safír i rubín patří mezi nejmocnější drahokamy. Safír podporuje moudrost, klid, jistotu. Přináší prosperitu.Rubín ochraňuje, dává sílu, energii, probouzí lásku.
Array
Prodejní cena4.698 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Safír je drahokamem moudrosti. Napomáhá klidu, soustředění a jistotě. Uvádí do souladu tělo, duši a rozum. Potlačuje depresi a zmatek, nedočkavost, brzdí hněv. Přináší prosperitu a dary. Odstraňuje zklamání a napomáhá sebevyjádření. Růžový safír navíc přitáhne do života vše, co potřebujete k dalšímu vývoji. Jeho účinky jsou velmi rychlé. Naučí vás ovládat city a odstraní emoční bloky a využije jejich uvolněnou energii.

Rubín má magickou moc, byl od dávných časů považován za kámen života, který ochraňuje svého nositele. Symbolizuje lásku, očistu a proměnu. Dává životní energii, sílu a probouzí v nás láskyplné emoce. Posiluje jak tělesnou, tak duchovní lásku. Podporuje intuici a sebevyjádření. Ochraňuje před negativními vlivy okolí, které se nás snaží strhnout, dává sílu překonávat každodenní překážky.

Začátek formuláře

Vliv na zdraví:

Safír uklidňuje příliš aktivní tělesný systém, reguluje činnost žláz, léčí oči. Odstraňuje z těla škodliviny a stres. Léčí krevní poruchy, nadměrné krvácení a zvyšuje pružnost a pevnost cév. Snižuje teploty, vysoký tlak, astma, závratě, nevolnosti. Pomáhá potírat zhoubné nádory.

Rubín má významný vliv na srdce, krev a krevní oběh, aktivuje funkci jater, reguluje slezinu a lymfatický systém. Pomáhá při chudokrevnosti a silné menstruaci. Působí při horečnatých onemocněních, infekcích, střevní kolice, podporuje imunitu. Posiluje účinky ostatních drahých kamenů.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 5,99 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.