Email
20221215_153321.jpg
20221215_153321.jpg 20221215_153918.jpg_1 20221215_150624.jpg_1

Náhrdelník spinel brioletky, turmalín, stříbro


Složení:
Přírodní nebarvený spinel super kvalita broušené brioletky 4*6 mm, přírodní turmalín rubelit 2-4 mm, stříbrné korálky a disky Hill Tribe 1,5mm, stříbrné zapínání, ocelovo-nylonové lanko..
Délka: 43 cm
Barva: růžová, červená, fialová, oranžová, Číslo produktu: 973
Charakteristika: Jemný náhrdelník harmonii, vnímavost a inspiraci, ochranu, kreativitu a duševní rovnováhu.

Tento luxusní, něžný šperk z prvotřídních brioletek drahokamu spinelu v teplých barvách, doplňuje starorůžový rubelit - červený druh turmalínu. Spinel dodá ochranu, kreativitu, idealismus a duševní rovnováhu. Turmalín vám zvýší sebedůvěru a potlačí strach, rozjasní mysl a podpoří prosperitu.
Prodejní cena6.449 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

 

Spinel je ochranným kamenem, který vám přivolá pomoc v nouzi. Je to i kámen fantazie, který podporuje kreativitu a idealismus, duševní rovnováhu a harmonii. Zmírňuje obavy z nejistoty, pokud stojíme před novým a neznámým. Zbarvený do modra podporuje víru, do červené snižuje deprese, stres, podráždění. Fialový napomáhá meditaci. 

Turmalín vám zvýší sebedůvěru a potlačí strach.  Vštěpuje řád a pravidla, na druhé straně přitahuje inspiraci, porozumění, toleranci a prosperitu. Proměňuje negativní zakořeněné myšlenkové vzorce v pozitivní. U vádí do rovnováhy čakry. Rozjasňuje mysl.

Vliv na zdraví:

Fialový spinel léčí zánětlivá nervová a svalová a žaludeční onemocnění, žaludeční vředy, překyselení žaludku. Červený léčí nemoci krevního oběhu a chudokrevnosti.

Turmalín pomáhá léčit dyslexii, paranoiu. Reguluje látkovou výměnu, posiluje organismus při vyčerpání a rekonvalescenci, vyvolává sebezáchovné síly upevňující zdraví. Pomáhá léčit psychosomatické nemoci. Posiluje paměť.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 3,87 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.