Email
20210127_114701.jpg
20210127_114701.jpg 20210127_114641.jpg_1 20210127_124836.jpg_1

Náhrdelník spinel, stříbrný přívěsek s ametystem cacoxenitem (Super 7 křišťál)

Složení: Přírodní růžový spinel mikro broušené rondely, stříbrný autorský přívěsek 50 mm, 0broušený ametyst-cacoxenit (Super 7 křišťál), stříbrné zapínání, ocelovo-nylonové lanko.
Délka: 44 cm
Barva: starorůžová, fialová
Číslo produktu: 886
Charakteristika: Náhrdelník pro léčení a spirituální rozvoj

Tento šperk je opravdu něco extra. Starorůžový spinel zdobí autorský přívěsek s výjimečným léčivým Super 7 křišťálem (ametyst cacoxenit). S jeho pomocí zvýšíte své vědomí, spirituální schopnosti, napojení na druhé, pocítíte božskou lásku, humanismus a spojení s Matkou Zemí. Ochraňuje, léčí tělo, mysl i duši. Působí blahodárně na duševní rovnováhu, snižuje deprese, stres, podráždění.
Prodejní cena5.164 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku: ..

Super 7 křišťál (ametyst cacoxenit) je kombinací 7 drahých kamenů - ametystu, křišťálu, záhnědy, rutilu, goethitu, lepidocrocitu, cacoxenitu. Znásobuje vibrace ostatních drahých kamenů. Čistí korunní čakru, harmonizuje všechny čakry, má komplexní léčivé účinky. Vyvolá ve vás důvěru v sebe, vaši práci i vaše okolí. Zvyšuje psychické vědomí, intuici a spojuje s andělskou sférou. Jeho vibrace posílí vaše fyzické tělo a umožní vám projevit vaše talenty a dát je do služeb jak osobního, tak  i planetárního rozvoje. Tento unikátní polodrahokam se nachází pouze na jednom místě na světě v Brazílii a disponuje velmi mocnou silou a vysokými vibracemi. Pomáhá přeměně našeho světa na vyšší vibrace. Pokud ho budete nosit při meditaci, zvýšíte své intuitivní a spirituální schopnosti, zvýšíte své vědomí, telepatické schopnosti a posílíte své celkové zdraví. Když si jej dáte na noc pod polštář, budete ráno plni optimismu, míru a harmonie. Napomáhá meditaci, fyzickému léčení, spojení s energií Matky země, chrání psychiku, uzemňuje, léčí emocionální traumata, otevírá srdce, chrání před negativitou. Umožňuje pocítit božskou lásku, vysvobodit se z pout nezdravých vztahů. Podporuje pozitivní myšlení a pocity, ideály humanismu. Pomáhá naladit se na pocity a myšlenky druhých. Energie jednotlivých krystalů se v tomto minerálu vzájemně posilují a vytvářejí symbiotický efekt. Efektivně léčí tělo, mysl a duši.

Spinel je ochranným kamenem, který vám přivolá pomoc v nouzi. Je to i kámen fantazie, který podporuje kreativitu a idealismus, duševní rovnováhu a harmonii. Zmírňuje obavy z nejistoty, pokud stojíme před novým a neznámým. Zbarvený do modra podporuje víru, do červené snižuje deprese, stres, podráždění. Fialový napomáhá meditaci. Černý spinel odbourává tělesné a duševní blokády a pohlcuje negativní energii

Vliv na psychiku: 

Super 7 křišťál  léčí celé tělo.

Fialový spinel léčí zánětlivá nervová a svalová a žaludeční onemocnění, žaludeční vředy, překyselení žaludku. Červený léčí nemoci krevního oběhu a chudokrevnosti.

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 8,44 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.