Email
20230307_142601.jpg_1
20230307_142601.jpg_1 20230305_074815.jpg 20230305_074824.jpg_1

Náhrdelník tanzanit, sříbrný přívěsek list s ametystovým krápníkem

Složení: tanzanit rondely 3,5 mm, stříbrný autorský přívěsek 65*22 mm s ametystovým krápníkem 18 mm
stříbrné fazetované korálky Hill Tribe, stříbrné zapínání, ocelovo-nylonové lanko..
Délka: 44 cm
Barva: falková, levandulově modrá
Číslo produktu: 1044
Charakteristika:
Šperk ochranu, sebepoznání, vitalitu, rozhodnost, odolnost, psychickou vyrovnanost., víru, vytrvalost a spiritualitu.

Tento originální náhrdelník ze vzácného drahokamu tanzanitu, jsem ozdobila výjimečně krásným autorským přívěskem se vzácným a exkluzivním ametystovým krápníkem. Jeho účinky jsou opravdu komplexní. Pomáhá nalézt naše poslání, chrání před negativními energiemi, sebepoznání a vhled. Uzdravuje a harmonizuje okolní prostředí, zahání deprese, strach a potřebu hromadit. Pomáhá uskutečňovat záměry, zbavit se závislostí, harmonizovat partnerské vztahy nebo se vyrovnat se ztrátou. Je pomocníkem při duchovním rozvoji, spojuje vyšší vědomí s tělem.
Prodejní cena6.726 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

 Tanzanit se svými vysokými vibracemi  umožňuje hlubokou meditaci, aktivuje spojení základní a korunní čakry a spojuje vyšší vědomí s tělesným světem. Umožňuje zpracování informací, přijatých z vyšších úrovní. Pomůže nalézt vnitřní poslání a posiluje odhodlání, víru a vytrvalost uskutečnit svá předsevzetí. S ním poznáme, že nás nic nemůže porazit, pokud naše úsilí slouží pravdě a dobru. Ostří mysl a smysly a učí nás nevidět věci a události v zažitých vzorcích, ale dobírat se jejich podstaty.

Ametyst je mým milovaným drahokamem, který svými mocnými duchovními vibracemi působí téměř na všechno. Je ochranným kamenem, bude vás bránit před psychickými útoky a geopatogenními zónami. Potírá hněv, strach a jiné negativní sklony a posiluje v nás obětavost a nezištnost. Posílí schopnost rozhodování, paměť, motivaci a uskutečnění vašich záměrů. Zároveň posiluje intuici i tělesné vlohy. Na druhé straně chrání před závislostmi a nestřídmostí na všech úrovních. V těžkých chvílích pomůže vyrovnat se s prožitou ztrátou. Je velkým pomocníkem na duchovní cestě a mostem mezi nebem a zemí.
Jeho další neocenitelnou vlastností je, že stabilizuje a harmonizuje milostné vztahy.

 

Vliv na zdraví:

Ametyst pomáhá léčit nespavost, noční můry, stres, kožní nemoci, střeva, imunitní systém, vylučovací orgány, reguluje stav střevní mikroflóry. Léčí neurózy a závislost na alkoholu a drogách.
Čistí auru, proměňuje negativní energii. Stabilizuje duševní stav (kromě paranoi a schizofrenie). Tanzanit léčí hlavu, krk a hruď. Ostří smyslové orgány, unavené vyčerpáním nebo stářím. Mírní chronické bolesti a zahání deprese.

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 11,28 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.