Email
STP88674.jpg_product_product_product
STP88674.jpg_product_product_product STP88674.jpg_product_product_product_product STP88674.jpg_product_product_product_product

Náhrdelník tanzanit, stříbrné srdce s markrazitem

Složení: Tanzanit mikro broušené rondelky 3-4 mm, stříbrný autorský přívěsek s markrazitem 18*38 mm, stříbrné bicone korále Hill Tribe, stříbrné zapínání.
Délka: 45 cm
Barva: sytě levandulově modrá, šedá, stříbrná
Číslo produktu: 687
Charakteristika: Luxusní náhrdelník pro vnitřní sílu, uvolnění duševních a citových blokád, vitalitu a duchovní rozvoj.

Tento originální, elegantní náhrdelník z tanzanitu jsem ozdobila autorským přívěskem z krásného markrazitu. Disponuje velmi vysokými vibracemi. Pomůže vám najít vaše poslání, spojuje vyšší vědomí s tělem, odbourává blokády. Posílí vaši vitalitu, vytrvalost, víru a odhodlání jít za svým přesvědčením a schopnost proniknout k podstatě problémů. Ostří smysly, oslabené věkem či vyčerpáním.
Prodejní cena5.280 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

 

Tanzanit se svými vysokými vibracemi umožňuje hlubokou meditaci, aktivuje spojení základní a korunní čakry a spojuje vyšší vědomí s tělesným světem. Umožňuje zpracování informací, přijatých z vyšších úrovní. Pomůže nalézt vnitřní poslání a posiluje odhodlání, víru a vytrvalost uskutečnit svá předsevzetí. S ním poznáme, že nás nic nemůže porazit, pokud naše úsilí slouží pravdě a dobru. Ostří mysl a smysly a učí nás nevidět věci a události v zažitých vzorcích, ale dobírat se jejich podstaty.

Markrazit odbourává duševní a citové blokády a pocit podřízenosti, podporuje vitalitu, identitu a duchovní rozvoj.

 

Vliv na zdraví: 

Tanzanit léčí hlavu, krk a hruď. Ostří smyslové orgány, unavené vyčerpáním nebo stářím. Mírní chronické bolesti a zahání deprese.

Markrazit odbourává jedy a zplodiny, zlepšuje problémy trávícího traktu. Podporuje vitalitu, imunitní systém, látkovou výměnu, játra, zlepšuje pleť a smyslové vjemy.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 9,4 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.