Email
20190830_174556 (2).jpg
20190830_174556 (2).jpg 20190830_175128.jpg_1 20190830_1751585.jpg_1

Náhrdelník topaz, měsíční kámen slza, stříbrné tuby 2

Složení:Měsíční kámen slza přívěs 30*24*8 mm, topaz super kvalita mikro broušené rondely 3,5-4 mm, fazetované stříbrné tuby 24 mm,stříbrné komponenty a zapínání, ocelovo-nylonové lanko.
Délka: 44,5 cm
Barva: světle modrá, bílá s duhovými modro-zlatými odlesky
Číslo produktu: 701
Charakteristika: Jemný, něžný, ženský šperk pro seberealizaci, štěstí a lásku..

Tento náhrdelník v čistém designu září jemnými pastelovými barvami. Krásná slza z měsíčního kamene jej ozařuje modrými odlesky. Přináší do života lásku a přízeň osudu. Zvyšuje intuici, komunikační schopnosti a empatii, uklidňuje a uzdravuje emoce. Vyzařuje ženskou energii, zvyšuje emoční inteligenci a přináší emocionální zotavení.
Prodejní cena4.744 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Modrý topaz svou chladnou září uklidňuje roztěkanou a rozbouřenou mysl. Je to kámen lásky a přízně osudu. Přináší pravdu a odpuštění. Podporuje vyjadřování a tvůrčí schopnosti a touhu po čistotě a dokonalosti. Pomáhá zbavit se zafixovaných myšlenkových vzorců, které nás brzdí ve vývoji. Je oporou při dosahování stanovených cílů a seberealizace. Povzbuzuje sebedůvěru, schopnost dávat a prozářit vše kolem sebe.

Měsíční kámen podporuje nové počátky. Měla by ho mít každá žena, protože pomáhá naladit se na ženskou, vstřícnou energii. Zvyšuje intuici a empatii, duševní schopnosti. Uklidňuje přehnané emoční reakce a zvyšuje emoční inteligenci. Přináší hluboké emocionální zotavení. Můžete jím zklidnit hyperaktivní děti.

 

Vliv na zdraví:

Modrý topaz pomáhá léčit záněty horních cest dýchacích, bolesti hlavy, nespavost, zvýšený tlukot srdce. Posiluje hlasivky, uvolňuje blokády v hrudní oblasti, pomáhá při léčení dětských spalniček a příušnic.

Měsíční kámen ovlivňuje ženský cyklus, snižuje premenstruační syndrom, podporuje početí, těhotenství, porod a kojení. Působí proti náměsíčnosti, na trávící a reprodukční systém. Ulevuje při degenerativních změnách kůže, vlasů a očí. Nenoste při úplňku.

 

Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.