Email
20231101_155607.jpg_1
20231101_155607.jpg_1 20231101_154428.jpg 20231101_155106.jpg_1

Náhrdelník turmalín, měsíční kámen stříbrný přívěsek s achátem


Složení:
černý turmalín AAA mikro broušené rondely 4 mm, šedý měsíční kámen rondely 4 mm , autorský přívěs stříbro a achát kabošon broušený ovál 41*35 mm, střlíbrné tuby, korálky a rozdělovače Hill Tribe, stříbrné zapínání, ocelovo-silikonové lanko,
Délka: 44 cm
Barva: černo-bílá, černá,
Číslo produktu: 1102
Charakteristika:: Elegantní šperk pro ochranu, sebedůvěru, psychickou rovnovánu.

Tento elegantní šperk z černého turmalínu a měsičního kamene krášlí velký stříbrný přívěs s exkluzivním přírodním achátem. Turmalín je drahokam se silnými vibracemi a podporuje sebedůvěru, vštěpuje řád a přitahuje prosperitu a radost. Ochraňuje před negativní energií od přístrojů i lidí. Achát dodá uzemnění, stabilitu a psychickou rovnováhu.
Prodejní cena6.655 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Turmalín vám zvýší sebedůvěru a potlačí strach. Vštěpuje řád a pravidla, na druhé straně přitahuje inspiraci, porozumění, toleranci a prosperitu. Proměňuje negativní zakořeněné myšlenkové vzorce v pozitivní. Uvádí do rovnováhy čakry. Rozjasňuje mysl. Černý turmalín vás nejlépe chrání před zářením mobilů, elektromagnetickým smogem, mentálními útoky a negativní energií, aniž by potřeboval čistit. Odstraňuje napětí a stres.

Safír je drahokamem moudrosti. Napomáhá klidu, soustředění a jistotě. Uvádí do souladu tělo, duši a rozum. Potlačuje depresi a zmatek, nedočkavost, brzdí hněv. Přináší prosperitu a dary. Odstraňuje zklamání a napomáhá sebevyjádření. Růžový safír navíc přitáhne do života vše, co potřebujete k dalšímu vývoji. Jeho účinky jsou velmi rychlé. Naučí vás ovládat city a odstraní emoční bloky a využije jejich uvolněnou energii.

Achát uzemňuje – dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, soustřeďuje a stabilizuje tělesnou energii. Pomůže, abychom poznali a přijali sami sebe a podporuje sebedůvěru. Překonává negativní pocity, zahořklost, vnitřní zlobu. Pomůže při citových zklamáních, posiluje lásku a dodá odvahu k jejímu novému hledání a přijímání. Zvyšuje kreativitu, fantazii, odvahu, vytrvalost a vůli k životu. Učí přímému jednání. Pomáhá přijmout kritiku a nepříznivé okolnosti. Podporuje zdárný porod.

 

 

Vliv na zdraví:

Turmalín pomáhá léčit dyslexii, paranoiu. Reguluje látkovou výměnu, posiluje organismus při vyčerpání a rekonvalescenci, vyvolává sebezáchovné síly upevňující zdraví. Pomáhá léčit psychosomatické nemoci. Posiluje paměť.

Safír uklidňuje příliš aktivní tělesný systém, reguluje činnost žláz, léčí oči. Odstraňuje z těla škodliviny a stres. Léčí krevní poruchy, nadměrné krvácení a zvyšuje pružnost a pevnost cév. Snižuje teploty, vysoký tlak, astma, závratě, nevolnosti. Pomáhá potírat zhoubné nádory.

Achát léčí oči, žaludek, dělohu a kožní nemoci. Mírní horečku a infekce a alergie.

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 13,39 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.