Email
20201202_152934.jpg_1
20201202_152934.jpg_1 20201202_152000.jpg 20201202_152902.jpg_1

Náhrdelník turmalín, přívěsek s čaroitem

Složení: turmalín ručně mikro broušené rondely 2 mm, autorský přívěs stříbro, čaroit kabošon 30
*22,2 mm, stříbrné fazetované korálky Hill Tribe, stříbrné zapínání, ocelovo-silikonové lanko.
Délka: 41 cm
Barva: lila fialová, světle modrá
Číslo produktu: 841
Charakteristika: Originální, šperk se silnými vibracemi pro bezvýhradnou lásku, harmonii, rozvoj osobnosti, odvahu, prosperitu a duchovní rozvoj. Poskytuje nejefektivnější ochranu před negativními energiemi z přístrojů i lidí.

Tento něžný náhrdelník v pastelových tónech zdobí autorský přívěsek s čaroitem. Bude nejen originální ozdobou, ale svými mocnými účinky může ovlivnit váš život. Chrání auru, přináší vnitřní i vnější harmonii, pomůže překonat temnotu, stres, agresivitu a nefunkční vzorce chování.. Vnáší do života naději a učí žít v přítomnosti. Pomůže uskutečnit vaše záměry. Napomáhá osobnostnímu a duchovnímu rozvoji.
Prodejní cena4.492 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku: 

Čaroit je kamenem proměny a duchovního vhledu. Pomáhá překonávat strach, pročišťuje auru a probouzí bezvýhradnou lásku. Hojí tělo i city,pomáhá vyrovnat se se zápornými vlastnostmi a nahlížet věci z širší perspektivy. Podněcuje analytické a rozhodovací schopnosti. Učí nás žít v přítomnosti a vybízí ke službě lidstvu.

Turmalín vám zvýší sebedůvěru a potlačí strach.  Vštěpuje řád a pravidla, na druhé straně přitahuje inspiraci, porozumění, toleranci a prosperitu. Proměňuje negativní zakořeněné myšlenkové vzorce v pozitivní. Uvádí do rovnováhy čakry. Rozjasňuje mysl.
Černý turmalín vás nejlépe chrání před zářením mobilů, elektromagnetickým smogem, mentálními útoky a negativní energií, aniž by potřeboval čistit. Odstraňuje napětí a stres.

 

 

 

Vliv na zdraví:

Čaroit transformuje negativní energii v hojivou sílu. Léčí srdce, oči, játra a slinivku. Pomáhá při nespavosti a autismu.

Turmalín pomáhá léčit dyslexii, paranoiu. Reguluje látkovou výměnu, posiluje organismus při vyčerpání a rekonvalescenci, vyvolává sebezáchovné síly upevňující zdraví. Pomáhá léčit psychosomatické nemoci. Posiluje paměť.

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 11,43 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.