Email
20190731_133002.jpg
20190731_133002.jpg 20190731_133935.jpg_1

Náhrdelník turmalín, přívěsek s přírodním červeným korálem

Složení: Složení: turmalín AAA broušené rondely, stříbrný autorský přívěsek s přírodním stromečkovým korálem, stříbrné Hill tribe korálky 1,3 mm, stříbrné komponenty a zapínání, ocelovo-silikonové lanko.
Délka: 43 cm
Barva: korálově červená, černá
Číslo produktu: 686
Charakteristika: Originální náhrdelník pro lásku a touhu, ochranu, odbourání blokád, duševní rovnováhu a harmonii.

Tento originální, výrazný náhrdelník jsem vyrobila z přírodního nebarveného přírodního korálu a s černého turmalínu. Přinese vám lásku, pokoru, soucit a harmonii. Podporuje sexuální touhu a plodnost. Pohlcuje negativní energií a odbourává stres.
Prodejní cena3.996 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Červený korál symbolizuje lásku,oddanost, pokoru a soucit s trpícími. Je i symbolem mateřství. Budoucí matky by jej měly nosit na krku.

 

Turmalín vám zvýší sebedůvěru a potlačí strach. Vštěpuje řád a pravidla, na druhé straně přitahuje inspiraci, porozumění, toleranci a prosperitu. Proměňuje negativní zakořeněné myšlenkové vzorce v pozitivní. Uvádí do rovnováhy čakry. Rozjasňuje mysl. Černý turmalín vás nejlépe chrání před zářením mobilů, elektromagnetickým smogem, mentálními útoky a negativní energií, aniž by potřeboval čistit. Odstraňuje napětí a stres.

čátek formuláře

 

Vliv na zdraví:

Korál léčí osteoporózu, rachitidu, choroby močového ústrojí, kašel a astma. Červený korál chrání plod v těhotenství, pomáhá při neplodnosti, poruchách krevního oběhu, menstruační nepravidelnosti. Podporuje sexuální touhu.

Turmalín pomáhá léčit dyslexii, paranoiu. Reguluje látkovou výměnu, posiluje organismus při vyčerpání a rekonvalescenci, vyvolává sebezáchovné síly upevňující zdraví. Pomáhá léčit psychosomatické nemoci. Posiluje paměť.

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 7,75 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.