Email
20220223_110934.jpg_1
20220223_110934.jpg_1 20220223_111446.jpg

Náhrdelník turmalín rubelit, akvamarín, stříbrný květ s akvamarínem 2

Složení: přírodní turmalín rubelit AAA mikro broušené rondely 5-4 mm mm, akvamarín mikro broušené rondely 3 mm, autorský stříbrný přívěsek s akvamarínem, stříbrné korálky Hill Tribe, ocelovo-nylonové lanko, stříbrné zapínání.
Délka: 44,5 cm
Barva: , starorůžová, světle modrá
Číslo produktu: 984
Charakteristika:: Elegantní, klasický, luxusní autorský šperk pro sebedůvěru, prosperitu a radost.

Tento náhrdelník z krásných, světle starorůžových rubelitů, nejvzácnějších turmalínů a zářivých akvamarínů, jsem ozdobila originálním autorským přívěskem s akvamarínem. Turmalín je drahokam se silnými vibracemi a podporuje sebedůvěru, vštěpuje řád a přitahuje prosperitu a radost. Ochraňuje před negativní energií. Akvamarín chrání, tlumí stres, podrážděnost, agresivitu, přináší vnitřní i vnější harmonii. Zlepšuje komunikaci, přináší naději a pomáhá převzít život do svých rukou.
Prodejní cena6.603 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Turmalín vám zvýší sebedůvěru a potlačí strach. Vštěpuje řád a pravidla, na druhé straně přitahuje inspiraci, porozumění, toleranci a prosperitu. Proměňuje negativní zakořeněné myšlenkové vzorce v pozitivní. Uvádí do rovnováhy čakry. Rozjasňuje mysl.

Akvamarín je úžasný drahokam, který byl používaný od dávných dob jako talisman. Je to kámen mystiků a čistého srdce. Dokáže čelit temnotě a přináší pomoc shůry. Vytváří ochranný štít pro auru. Jeho uklidňující vyzařování snižuje stres, podrážděnost, agresivitu a přináší vnitřní i vnější harmonii. S jeho pomocí převezmete svůj osud do svých rukou a zlomíte staré sebeobranné naprogramování. V pohnutých dobách vnáší do života naději. Pomůže vám dotahovat věci do konce. Pročišťuje zablokovanou komunikaci, zlepšuje sebevyjádření a intuici. 

Vliv na zdraví:

Turmalín pomáhá léčit dyslexii, paranoiu. Reguluje látkovou výměnu, posiluje organismus při vyčerpání a rekonvalescenci, vyvolává sebezáchovné síly upevňující zdraví. Pomáhá léčit psychosomatické nemoci. Posiluje paměť. Akvamarín léčí krk, kašel, astma, štítnou žlázu, svaly, oči, čelisti, zuby, žaludek, autoimunitní nemoci a alergie.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 11,22 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.