Email
20230305_075756.jpg_1
20230305_075756.jpg_1 20230305_0755267.jpg_1 20230305_075743.jpg_1

Náhrdelník turmalín rubelit, měsíční kámen,stříbrný přívěsek s turmalínem

Složení: přírodní nebarvený turmalín broušené rondely 3,5mm, přírodní měsíční kámen broušené rondely 4 mm, autorský originální stříbrný přívěsek s kaboškonem turmalínu 18*7 mm, stříbrné komponenty a zapínání, ocelovo-nylonové lanko.
Délka: 44 cm
Barva: růživý, starorůžová
Číslo produktu: 1048
Charakteristika:: Originální jemný autorský šperk pro sebedůvěru, prosperitu, emocionální zotavení a radost.

Tento jemný náhrdelník z krásného turmalínu rubelitu v tlumených růžovo červených tónech, jsem doplnila bílým opalizujícím měsíčním kamenem originálním autorským přívěskem s exkluzivním turmalínem. Turmalín je drahokam se silnými vibracemi a podporuje sebedůvěru, vštěpuje řád a přitahuje prosperitu a radost. Ochraňuje před negativní energií od přístrojů i lidí. Měsíční kámen zvyšuje intuici, empatii a duševní schopnosti, přináší emocionální zotavení.
Prodejní cena6.700 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Turmalín vám zvýší sebedůvěru a potlačí strach. Vštěpuje řád a pravidla, na druhé straně přitahuje inspiraci, porozumění, toleranci a prosperitu. Proměňuje negativní zakořeněné myšlenkové vzorce v pozitivní. Uvádí do rovnováhy čakry. Rozjasňuje mysl. Černý turmalín vás nejlépe chrání před zářením mobilů, elektromagnetickým smogem, mentálními útoky a negativní energií, aniž by potřeboval čistit. Odstraňuje napětí a stres. 

Měsíční kámen podporuje nové počátky. Měla by ho mít každá žena, protože pomáhá naladit se na ženskou, vstřícnou energii. Zvyšuje intuici a empatii, duševní schopnosti. Uklidňuje přehnané emoční reakce a zvyšuje emoční inteligenci. Přináší hluboké emocionální zotavení. Můžete jím zklidnit hyperaktivní děti.

Vliv na zdraví:

Turmalín pomáhá léčit dyslexii, paranoiu. Reguluje látkovou výměnu, posiluje organismus při vyčerpání a rekonvalescenci, vyvolává sebezáchovné síly upevňující zdraví. Pomáhá léčit psychosomatické nemoci. Posiluje paměť. Měsíční kámen ovlivňuje ženský cyklus, snižuje premenstruační syndrom, podporuje početí, těhotenství, porod a kojení. Působí proti náměsíčnosti, na trávící a reprodukční systém. Ulevuje při degenerativních změnách kůže, vlasů a očí. Nenoste při úplňku.

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 6,96 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.