Email
20201123_114058.jpg
20201123_114058.jpg 20201123_111842.jpg_1

Náhrdelník turmalín rubelit, perly, stříbro

Složení: přírodní turmalín rubelit super kvalita mikro broušené rondely 3 mm, stříbrné disky, přírodní sladkovodní perly 3 mm AA a 10 mm ocelovo-nylonové lanko, stříbrné zapínání.
Délka: 43 cm
Barva: , starorůžová,
Číslo produktu: 836
Charakteristika:: Elegantní, klasický, luxusní autorský šperk pro sebedůvěru, prosperitu, duchovní výboj a radost.

Tento náhrdelník z krásných, tmavě růžových rubelitů, nejvzácnějších turmalínů, jsem ozdobila luxusními sladkovodními perlami, které podtrhují jejich krásu. Turmalín je drahokam se silnými vibracemi a podporuje sebedůvěru, vštěpuje řád a přitahuje prosperitu a radost. Ochraňuje před negativní energií od přístrojů i lidí. Perla nás učí karmickým zákonům.
Prodejní cena3.300 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Turmalín vám zvýší sebedůvěru a potlačí strach. Vštěpuje řád a pravidla, na druhé straně přitahuje inspiraci, porozumění, toleranci a prosperitu. Proměňuje negativní zakořeněné myšlenkové vzorce v pozitivní. Uvádí do rovnováhy čakry. Rozjasňuje mysl.

Perla je symbolem čistoty a proměny, duchovního vývoje. Ukazuje, že i malí a utiskovaní mohou dosáhnout dokonalosti a krásy v duši a že bolestivé zkušenosti nám umožňují dosáhnout větší dokonalosti. Učí nás karmickým zákonům tím, že umocňuje důsledky našich činů. Vše dobré i špatné se nám vrátí.

Vliv na zdraví:

Turmalín pomáhá léčit dyslexii, paranoiu. Reguluje látkovou výměnu, posiluje organismus při vyčerpání a rekonvalescenci, vyvolává sebezáchovné síly upevňující zdraví. Pomáhá léčit psychosomatické nemoci. Posiluje paměť. 

Perla podporuje uzdravení psychosomatických nemocí, zánět dýchacích cest,

Hmotnost stříbra Ag 925 . 1,63 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.