Email
20190320_140857.jpg
20190320_140857.jpg 20190320_140857.jpg_product 20190320_140857.jpg_product

Náhrdelník turmalín rubelit, stříbrný přívěsek s ametystem

Složení: červený turmalín rubelit broušené korále 2 mm, autorský stříbrný přívěsek s ametystem AAA- fazetovaným kabošonem 19*12 mm , stříbrné mini korálky a zapínání.
Délka: 42,5 cm
Barva: vínově červená, růžová, fialová
Číslo produktu: 658
Charakteristika: Elegantní náhrdelník pro silnou ochranu, energii a harmonii

Tento náhrdelník je nejen krásný, ale má i velmi silné účinky. Červený turmalín ochrání, před negativními energiemi a přinese vám jasnou mysl, toleranci a prosperitu. Nádherný originální autorský stříbrný přívěsek zdobí exkluzivní ametystová broušená slza Chrání před agresivní energií z přístrojů, země i lidí. Posiluje duševní schopnosti a intuici, brání před závislostmi všeho druhu. Pomůže uskutečnit vaše záměry, harmonizuje milostné vztahy, pomůže vyrovnat se se ztrátou.
.
Array
Prodejní cena5.243 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Turmalín vám zvýší sebedůvěru a potlačí strach. Vštěpuje řád a pravidla, na druhé straně přitahuje inspiraci, porozumění, toleranci a prosperitu. Proměňuje negativní zakořeněné myšlenkové vzorce v pozitivní. Uvádí do rovnováhy čakry. Rozjasňuje mysl. Černý turmalín vás nejlépe chrání před zářením mobilů, elektromagnetickým smogem, mentálními útoky a negativní energií, aniž by potřeboval čistit. Odstraňuje napětí a stres.

Ametyst je mým milovaným drahokamem, který svými mocnými duchovními vibracemi působí téměř na všechno.Je ochranným kamenem, bude vás bránit před psychickými útoky a geopatogenními zónami. Potírá hněv, strach a jiné negativní sklony a posiluje v nás
obětavost a nezištnost. Posílí schopnost rozhodování, paměť, motivaci a uskutečnění vašich záměrů. Zároveň posiluje intuici i tělesné vlohy. Na druhé straně chrání před závislostmi a nestřídmostí na všech úrovních. V těžkých chvílích pomůže vyrovnat se s prožitou ztrátou. Je velkým pomocníkem na duchovní cestě a mostem mezi nebem a zemí. Jeho další neocenitelnou vlastností
je, že stabilizuje a harmonizuje milostné vztahy.

Vliv na zdraví:

Turmalín pomáhá léčit dyslexii, paranoiu. Reguluje látkovou výměnu, posiluje organismus při vyčerpání a rekonvalescenci, vyvolává sebezáchovné síly upevňující zdraví. Pomáhá léčit psychosomatické nemoci. Posiluje paměť.

Ametyst léčí nespavost,noč ní můry, stres, kožní nemoci, střeva, imunitní systém, vylučovací orgány,reguluje stav střevní mikroflóry. Léčí neurózy a závislost na alkoholu a drogách. Čistí auru, proměňuje negativní energii. Stabilizuje duševní stav (kromě paranoi a schizofrenie).

Hmotnost stříbra Ag 925 . 6,6 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.