Email
20200228_132851.jpg
20200228_132851.jpg 20200228_132247.jpg_1 20200228_132800.jpg_1

Náhrdelník turmalín, růženín, perly, stříbrný smaltovaný korál

Složení: černý turmalín broušené rondely 3 mm, stříbrný originální smaltovaný, ručně vyrobený Bali korál 12 mm, sladkovodní perly - disky 810 mm, madagaskarský růženín AAA fazetované korále 8 mm, stříbrné zapínání, ocelovo-nylonové lanko.
Délka: 43 cm
Barva: černá, růžová, smetanovo-šedá
Číslo produktu: 753
Charakteristika: Originální náhrdelník pro ochranu před elektrosmogem, prosperitu, sebedůvěru, seberealizaci a duševní pohodu, lásku a duchovní rozvoj.

Krásný, elegantní náhrdelník s černými turmalíny, madagaskarskými růženíny a raritními perlami zdobí luxusní smaltovaný stříbrný korál. Černý turmalín ochrání nejlépe ze všech drahých kamenů proti negativním energiím z přístrojů i lidí, přinese vám jasnou mysl, toleranci a prosperitu. Růženín přivolá lásku, harmonii, tvůrčí schopnosti a perly duchovní rozvoj.

Prodejní cena4.675 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Turmalín vám zvýší sebedůvěru a potlačí strach. Vštěpuje řád a pravidla, na druhé straně přitahuje inspiraci, porozumění, toleranci a prosperitu. Proměňuje negativní zakořeněné myšlenkové vzorce v pozitivní. Uvádí do rovnováhy čakry. Rozjasňuje mysl. Černý turmalín vás nejlépe chrání před zářením mobilů, elektromagnetickým smogem, mentálními útoky a negativní energií, aniž by potřeboval čistit. Odstraňuje napětí a stres.

Perla je symbolem čistoty a proměny, duchovního vývoje. Ukazuje, že i malí a utiskovaní mohou dosáhnout dokonalosti a krásy v duši a že bolestivé zkušenosti nám umožňují dosáhnout větší dokonalosti. Učí nás karmickým zákonům tím, že umocňuje důsledky našich činů. Vše dobré i špatné se nám vrátí.

Růženín čistí a otevírá srdce lásce k sobě i druhým. Uklidňuje v případě traumatu a krizí. Přitahuje lásku, pokud ji hledáte, v existujících vztazích obnovuje důvěru a harmonii. Je pomocníkem v době krize středního věku. Hojí duševní bolest a strádání.  Prohloubí vnímavost vašich smyslů k umění a podpoří inspiraci a tvůrčí schopnosti. Čistí prostředí od elektrosmogu.

 

 

Začátek formuláře

Vliv na zdraví:

Turmalín pomáhá léčit dyslexii, paranoiu. Reguluje látkovou výměnu, posiluje organismus při vyčerpání a rekonvalescenci, vyvolává sebezáchovné síly upevňující zdraví. Pomáhá léčit psychosomatické nemoci. Posiluje paměť.

Perla podporuje uzdravení psychosomatických nemocí, zánět dýchacích cest,

Růženín posiluje srdce a oběhový systém. Uzdravuje ledviny a nadledvinky. Pomáhá odstraňovat závratě, léčí psychosomatické poruchy, související s potlačenými emocemi. Zvyšuje plodnost a pomáhá léčit neplodnost. Hojí popáleniny a vyhlazuje pleť a léčí kožní záněty.
Pomáhá při Alzheimerově, Parkinsonově nemoci a stařecké demenci.

 

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 4,79 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.