Email
WP_20180705_018.jpg
WP_20180705_018.jpg WP_20180705_018.jpg_product WP_20180705_018.jpg_product

Náhrdelník z černého turmalínu s ohnivým achátem

Složení: Černý turmalín broušené rondely 3 mm, ochnivý achát nuget 52 *10 mm, stříbrné tepané tuby 5*4 mm a bambusové tuby 4*2 mm, tepané oxidované čočky 18*9 mm, stříbrné zapínání , ocelovo-silikonové lanko..
Délka: 59 cm
Barva: černá, oranžová
Číslo produktu: 559
Charakteristika: Elegantní náhrdelník pro silnou ochranu, rovnováhu, moudrost, sebepřijetí, lásku a energii, vitalitu a sexuální energii.

Tento náhrdelník zdobí překrásný ohnivý achát. Je nejen krásný a originální, ale má i velmi silné účinky. Černý turmalín ochrání nejlépe ze všech drahých kamenů proti negativním energiím z přístrojů i lidí, přinese vám jasnou mysl, toleranci a prosperitu. Achát uzemňuje, zvyšuje odvahu, vytrvalost a vůli k životu. Podporuje životní a sexuální energii, duchovní a duševní rovnováhu.
Array
Prodejní cena4.829 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Turmalín vám zvýší sebedůvěru a potlačí strach. Vštěpuje řád a pravidla, na druhé straně přitahuje inspiraci, porozumění, toleranci a prosperitu. Proměňuje negativní zakořeněné myšlenkové vzorce v pozitivní. Uvádí do rovnováhy čakry. Rozjasňuje mysl. Černý turmalín vás nejlépe chrání před zářením mobilů, elektromagnetickým smogem, mentálními útoky a negativní energií, aniž by potřeboval čistit. Odstraňuje napětí a stres. Sagenit ještě zvyšuje energii křišťálu a má velkou léčivou sílu. Umožňuje duchovní růst a dokáže naladit na vnitřní vedení. Vytlačuje negativní energii a citové útoky a zátěž z minulosti. Spojí Vás s moudrostí, dosaženou v minulých životech a ukáže Váš životní plán a podporuje transformaci. Hojí temné naladění duše a ulevuje od strachu, depresí, fóbií a obav a vnáší do ní harmonii, krásu a útěchu.

Achát uzemňuje – dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, soustřeďuje a stabilizuje tělesnou energii. Pomůže, abychom poznali a přijali sami.Pomůže při citových zklamáních, posiluje lásku a dodá odvahu k jejímu novému hledání a přijímání. Zvyšuje kreativitu, fantazii, odvahu, vytrvalost a vůli k životu. Učí přímému jednání. Pomáhá přijmout kritiku a nepříznivé okolnosti. Ohnivý achát je jeden z energetizujících kamenů. Posílí váš pocit bezpečí a jistoty, duchovní rovnováhu, vitalitu a sexuální aktivitu. Pomáhá při léčbě závislostí. Tiší hněv a vyrovnává nestálou náladu. Posiluje paměť a koncentraci.

Vliv na zdraví:

Turmalín pomáhá léčit dyslexii, paranoiu. Reguluje látkovou výměnu, posiluje organismus při vyčerpání a rekonvalescenci, vyvolává sebezáchovné síly upevňující zdraví. Pomáhá léčit psychosomatické nemoci. Posiluje paměť. Sagenit pomáhá léčit chronické nemoci, impotenci, neplodnost, vyčerpání, horní dýchací cesty, bronchitidu, astma, tuberkulózu. Podněcuje štítnou žlázu, odstraňuje parazity a vadné držení těla. Reguluje zdravý růst buněk, posiluje imunitu.

Achát léčí oči, žaludek, dělohu a kožní nemoci. Mírní horečku a infekce a alergie. Ohnivý achát aktivuje látkovou výměnu, pomáhá při sexuálních problémech psychického původu.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 6,45 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.