Email
WP_20180816_013.jpg
WP_20180816_013.jpg WP_20180816_013.jpg_product WP_20180816_013.jpg_product

Náhrdelník zelený achát, levandulový ametyst a stříbrné korále

Složení: Přírodní, nebarvený zelený achát korále 10 mm, matný levandulový ametyst 10 a 12 mm, broušené, ručně vyrobené stříbrné korále 10 mm a čočky 12 mm, stříbrné zapínání, ocelovo-silikonové lanko.
Délka: 43 cm
Barva: světle zelená, levandulově fialová
Číslo produktu: 582
Charakteristika: Elegantní šperk pro ochranu, sebepřijetí, lásku, kreativitu, odvahu, vůli k životu, harmonické vztahy, uskutečnění záměrů a duchovní rozvoj.
.
Tento elegantní šperk zdobí krásné přírodní pastelově zelené acháty a levandulové ametysty. Má velmi silné pozitivní účinky.Achát uzemňuje, pomáhá sebepřijetí, posiluje odvahu, lásku, kreativitu, vůli k životu. Ametyst je zase silným duchovním a ochranným kamenem, který potírá negativní sklony a závislosti a harmonizuje milostné vztahy.
Array
Prodejní cena3.758 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Achát uzemňuje – dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, soustřeďuje a stabilizuje tělesnou energii. Pomůže, abychom poznali a přijali sami sebe .Pomůže při citových zklamáních, posiluje lásku a dodá odvahu k jejímu novému hledání a přijímání. Zvyšuje kreativitu, fantazii, odvahu, vytrvalost a vůli k životu. Učí přímému jednání. Pomáhá přijmout kritiku a nepříznivé okolnosti.

Ametyst je mým milovaným drahokamem, který svými mocnými duchovními vibracemi působí téměř na všechno. Je ochranným kamenem, bude vás bránit před psychickými útoky a geopatogenními zónami. Potírá hněv, strach a jiné negativní sklony a posiluje v nás obětavost a nezištnost. Posílí schopnost rozhodování, paměť, motivaci a uskutečnění vašich záměrů. Zároveň posiluje intuici i tělesné vlohy. Na druhé straně chrání před závislostmi a nestřídmostí na všech úrovních. V těžkých chvílích pomůže vyrovnat se s prožitou ztrátou. Je velkým pomocníkem na duchovní cestě a mostem mezi nebem a zemí. Jeho další neocenitelnou vlastností je, že stabilizuje a harmonizuje milostné vztahy.

 

Vliv na zdraví:

Achát léčí oči, žaludek, dělohu a kožní nemoci. Mírní horečku a infekce a alergie.

Ametyst léčí nespavost, noční můry, stres, kožní nemoci, střeva, imunitní systém, vylučovací orgány, reguluje stav střevní mikroflóry. Léčí neurózy a závislost na alkoholu a drogách. Čistí auru, proměňuje negativní energii. Stabilizuje duševní stav (kromě paranoi a schizofrenie).

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 12,77g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.