Email
20210528_183358.jpg_1
20210528_183358.jpg_1 20210528_183420.jpg

Náhrdelník zelený achát, opál v achátu, stříbrné Bali korále

Složení: Přírodní, nebarvený zelený achát korále 10 mm, přírodní achát v opálu 10 mm, ručně vyrobené stříbrné Bali korále 12 mm, stříbrné fazetované korálky Hill Tribe, stříbrné zapínání, ocelovo-silikonové lanko.
Délka: 43 cm
Barva: světle zelená, hnědá
Číslo produktu: 582
Charakteristika: Elegantní šperk pro ochranu, sebepřijetí, lásku, kreativitu, odvahu, vůli k životu, harmonické vztahy, uskutečnění záměrů a duchovní rozvoj.

Tento elegantní šperk zdobí krásné přírodní pastelově zelené acháty a raritní acháty v opálové hornině, doplněné exkluzivním stříbrem z Bali. Má velmi silné pozitivní účinky. Achát uzemňuje, pomáhá sebepřijetí, posiluje odvahu, lásku, kreativitu, vůli k životu. Opál je mystický a karmický kámen, který probouzí duševní síly a napomáhá seberozvoji.
Prodejní cena4.194 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Achát uzemňuje – dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, soustřeďuje a stabilizuje tělesnou energii. Pomůže, abychom poznali a přijali sami sebe .Pomůže při citových zklamáních, posiluje lásku a dodá odvahu k jejímu novému hledání a přijímání. Zvyšuje kreativitu, fantazii, odvahu, vytrvalost a vůli k životu. Učí přímému jednání. Pomáhá přijmout kritiku a nepříznivé okolnosti.

Opál je ochranný mystický kámen. Probouzí duševní a tvůrčí síly a napomáhá objevit vaše skutečné Já. Je to také karmický kámen, který učí, že to, co vyšleme, se nám opět vrátí. Zesiluje kladné i záporné charakterové vlastnosti. Vyvolává lásku a vášeň, loajalitu a spontaneitu.

Vliv na zdraví:

Opál posiluje vůli k životu. Pomáhá při porodu a odstraňuje premenstruační syndrom. Čistí krev a ledviny, léčí oči.

Achát léčí oči, žaludek, dělohu a kožní nemoci. Mírní horečku a infekce a alergie.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 7,77 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.