Email
20221215_153222.jpg
20221215_153222.jpg 20221215_153202.jpg_1 20221215_153138.jpg_1

Náhrdelník zirkon, přívěs citrín, jadeit

Složení: Zircon hyacint mikro broušené rondely, stříbrný přívěsek, citrín, jadeit 35x20 mm, stříbrné zapínání, ocelovo-nylonové lanko.
Délka: 44 cm
Barva: zlatá, zelená
Číslo produktu: 1030
Charakteristika: Náhrdelník pro ochranu, energii, harmonii a lásku a prosperitu.

Tento šperk je opravdu něco extra. Zářivý zircon s diamantovými odlesky zdobí elegantní přívěsek s jadeitem a citrínem. Podporuje lásku ve všech rovinách, harmonizuje duševní i fyzickou energii. Zahání melancholii, dává sebejistotu, optimismus, zahání strach, tlumí zlost. Chrání auru, přináší hojnost.
Prodejní cena6.112 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku: ..

Jadeit je nejuctívanějším kamenem Dálného Východu. Je symbolem míru a klidu. Zelený je kamenem lásky ve všech rovinách – přináší citovou harmonii, ohleduplnost, laskavost, toleranci, kterými docílíme víc než rozkazy, odporem zlostí a vyčítáním. Podporuje meditaci, mírní duševní neklid, schopnost zachovat chladnou hlavu, zbavuje předsudků a podporuje aktivitu a dynamiku.

Zirkon - červenooranžový hyacint byl už od antických dob talismanem proti jedům a bolesti. Podporuje toleranci, trpělivost a laskavost, energii a inteligenci. Dodává sebejistotu, optimisums, vytrvalost. Na jedné straně tlumí přebytek energie, tiší hněv,výbušnost na druhé straně zahání splín, melancholii, stavy duševní a fyzické ochablosti.

Citrín je vzácný drahokam, který vám poskytne silnou ochranu a energii. Zvyšuje tvůrčí schopnosti, intuici a chrání auru a čistí čakry.  Přináší hojnost a urovnává vztahy v rodině či společenství, kde jsou spory. Pomůže vám zbavit se svých negativních vlastností, vzteku a strachu. Překonává strach z odpovědnosti.

Vliv na zdraví: .

.Zirkon hyacint povzbujuje látkovou výměnu, mírní astma, nemoci plic a horních dýchacích cest Udržuje harmonický soulad orgánů a dává jim vitalitu. Voda z něho léčí slinivku, játra, slezinu, žadudek a střeva, zevně kožní onemocnění. Pomáhá při porodu.

Jadeit uvádí organismus do harmonie. Podporuje látkovou výměnu, funkci žláz, onemocnění sleziny, jater a ledvin, uvolňuje z močových cest ledvinové kameny, snižuje horečku. Léčí žaludek, zažívací problémy, žloutenku, koliky. Pomáhá při nočních můrách a nespavosti, tiší bolesti hlavy a migrény. Mírní nadměrné pocení ze stresu, ženám pomáhá otěhotnět i tišit bolesti při porodu.

Citrín léčí chronický únavový syndrom, oči, nervy, zácpu a celulitidu. Povzbuzuje trávení a krevní oběh. Pomáhá při menstruaci a menopauze.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 6,57 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.