Email
náhrdelník_product_product_product_product_product
náhrdelník_product_product_product_product_product náhrdelník_product_product náhrdelník_product_product_product náhrdelník_product_product_product náhrdelník_product_product_product_product_product_product
růžový safír a střbro

Náhrdelník a náramek z modrého safíru a stříbra

Složení: Náhrdelník: Modrý safír korále 4 až 10 mm, 305 karátů, stříbrný ručně vyrobený květ Hill tribe 12*23 mm a 10*12 mm, stříbrné zapínání: náhrdelník karabina, náramek magnetické zapínání s řetízkovou pojistkou.
Délka: náhrdelník 45 cm, náramek 16 cm (vnitřní obvod)
Barva: tmavě modrá
Číslo produktu: 119,120
Charakteristika: Elegantní luxus, klid, moudrost
Krásné sytě modré safíry jsou opravdu nádherné a něžné broušené stříbrné květy s nimi krásně kontrastují. Jsou unikátní, proto je náramek k dispozici pouze s náhrdelníkem. Safír patří mezi nejmocnější drahokamy. Podporuje moudrost, klid, jistotu. Přináší prosperitu.
Prodejní cena7.983 Kč
Velikost

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Safír je drahokamem moudrosti. Napomáhá klidu, soustředění a jistotě. Uvádí do souladu tělo, duši a rozum. Potlačuje depresi a zmatek, nedočkavost, brzdí hněv. Přináší prosperitu a dary. Odstraňuje zklamání a napomáhá sebevyjádření.

 

Začátek formuláře

Vliv na zdraví:

Uklidňuje příliš aktivní tělesný systém, reguluje činnost žláz, léčí oči. Odstraňuje z těla škodliviny a stres. Léčí krevní poruchy, nadměrné krvácení a zvyšuje pružnost a pevnost cév. Snižuje teploty, vysoký tlak, astma, závratě, nevolnosti. Pomáhá potírat zhoubné nádory.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 8,36 g, 3,88 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.