Email
STP82860.jpg
STP82860.jpg STP82860.jpg_product

Náhrdelník morganit broušené slzy, tanzanit a stříbrné disky

Složení: beryl morganit mikro broušené slzy 9 mm, tanzanit mikro broušené rondely 2,5-3 mm, stříbrné ručně vyráběné broušené disky 6mm, stříbrné fazetované korálky 3 mm, stříbrné zapínání.
Délka: 42 cm
Barva: růžová, levandulově modrá
Číslo produktu: 406
Charakteristika: Jemný náhrdelník pro lásku, soucit, radost ze života, vnímavost, inspiraci a uskutečnění předsevzetí. .

Tento něžný náhrdelník jsem vyrobila z růžových kapek morganitu, vybroušených mikro brusem. Kombinace růžové s levandulovým tanzanitem je působivá. Morganit, růžový příbuzný akvamarinu, udržuje lásku, soucit, pomáhá nebýt v roli oběti a užívat si života. Tanzanit spojuje vyšší mysl s tělem, posiluje odhodlání a vytrvalost uskutečnit svá předsevzetí.
Array
Prodejní cena2.742 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Tanzanit se svými vysokými vibracemi umožňuje hlubokou meditaci, aktivuje spojení základní a korunní čakry a spojuje vyšší vědomí s tělesným světem. Umožňuje zpracování informací, přijatých z vyšších úrovní. Pomůže nalézt vnitřní poslání a posiluje odhodlání, víru a vytrvalost uskutečnit svá předsevzetí. S ním poznáme, že nás nic nemůže porazit, pokud naše úsilí slouží pravdě a dobru. Ostří mysl a smysly a učí nás nevidět věci a události v zažitých vzorcích, ale dobírat se jejich podstaty.

Morganit je vzácný drahokam s jemnými vibracemi, který vyvolává a udržuje lásku a soucit. S jeho pomocí zvládnete stres a budete si umět užívat života. Ruší podvědomý návyk stavět se do role oběti a otevírá srdce. Upozorní na únik před problémy a přehnanou ješitnost. Pomáhá odstraňovat hrubé návyky, fanatismus a špatné mravy.

 

 

.

 

Vliv na zdraví:

Tanzanit léčí hlavu, krk a hruď. Ostří smyslové orgány, unavené vyčerpáním nebo stářím. Mírní chronické bolesti a zahání deprese.

Morganit léčí choroby způsobené stresem, tuberkulózu, astma, srdce, plíce, chronické ledvinové problémy, závratě a impotenci. Podporuje látkovou výměnu.

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 6,66 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.