Email
STP80607.jpg_product_product
STP80607.jpg_product_product STP80607.jpg_product_product_product STP80607.jpg_product_product_product STP80607.jpg_product_product_product_product_product

Náhrdelník růženín, tanzanit a stříbrné disky

Složení: Růženín rondely německý brus AAA 10-11 mm, tanzanit mikro broušené rondely 3 mm, stříbrné ručně vyráběné broušené disky 10mm, stříbrné zapínání.
Délka: 46 cm
Barva: růžová, levandulově modrá
Číslo produktu: 243
Charakteristika: Jemný náhrdelník pro lásku, harmonii, vnímavost, inspiraci a uskutečnění předsevzetí. .

Tento náhrdelník jsem vyrobila z výjimečně krásných růženínu, vybroušených exkluzivním mikro brusem. Kombinace růžové s levandulovým tanzanitem je působivá. Šperk z růženínu by měla mít každá žena, protože podporuje vše, na čem ženám nejvíce záleží, až už chce přivolat do života novou lásku nebo harmonizovat partnerský vztah, zhojit zraněnou duši, zvýšit svou kreativitu, plodnost, nebo zlepšit pleť. Tanzanit spojuje vyšší mysl s tělem, posiluje odhodlání a vytrvalost uskutečnit svá předsevzetí.
Array
Prodejní cena5.402 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Růženín čistí a otevírá srdce lásce k sobě i druhým. Uklidňuje v případě traumatu a krizí. Přitahuje lásku, pokud ji hledáte, v existujících vztazích obnovuje důvěru a harmonii. Je pomocníkem v době krize středního věku. Hojí duševní bolest a strádání. Prohloubí vnímavost vašich smyslů k umění a podpoří inspiraci a tvůrčí schopnosti. Čistí prostředí od elektrosmogu.

Tanzanit se svými vysokými vibracemi umožňuje hlubokou meditaci, aktivuje spojení základní a korunní čakry a spojuje vyšší vědomí s tělesným světem. Umožňuje zpracování informací, přijatých z vyšších úrovní. Pomůže nalézt vnitřní poslání a posiluje odhodlání, víru a vytrvalost uskutečnit svá předsevzetí. S ním poznáme, že nás nic nemůže porazit, pokud naše úsilí slouží pravdě a dobru. Ostří mysl a smysly a učí nás nevidět věci a události v zažitých vzorcích, ale dobírat se jejich podstaty.

 

Vliv na zdraví:

Růženín posiluje srdce a oběhový systém. Uzdravuje ledviny a nadledvinky. Pomáhá odstraňovat závratě, léčí psychosomatické poruchy, související s potlačenými emocemi. Zvyšuje plodnost a pomáhá léčit neplodnost. Hojí popáleniny a vyhlazuje pleť a léčí kožní záněty. Pomáhá při Alzheimerově, Parkinsonově nemoci a stařecké demenci.

Tanzanit léčí hlavu, krk a hruď. Ostří smyslové orgány, unavené vyčerpáním nebo stářím. Mírní chronické bolesti a zahání deprese.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 7,16 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.