Email
STP81888.jpg
STP81888.jpg STP81888.jpg_product STP81888.jpg_product

Náhrdelník stříbrný řetěz s ametystem a záhnědou

Složení:.Ametyst broušené nugety7*9 mm, broušená záhněda nuget 10-16*12*30 mm, mikro broušený ametrín AAA rondel 12mm stříbrný řetěz 6 mm, stříbrný kruh 20 mm, stříbrné kroužky 5,2 mm, stříbrné nýty a ploché korále, stříbrná karabína
Délka (vnitřní obvod): 47-58 cm
Barva:světle fialová, hnědá, zlato-hnědá
Číslo produktu: 346
Charakteristika: Elegance, ochrana, harmonie v lásce, síla, odolnost

Tento náhrdelník z broušených nugetů záhnědy a světle fialového ametystu vám bude nejen ozdobou, ale svými mocnými účinky může ovlivnit váš život. Chrání před agresivní energií z přístrojů, země i lidí. Posiluje duševní schopnosti a intuici, brání před závislostmi všeho druhu. Pomůže uskutečnit vaše záměry, harmonizuje milostné vztahy, pomůže vyrovnat se se ztrátou. Posiluje mužskou silnou energii, rozhodnost, odolnost vůči stresu a materiálním lpění. Pomůže při léčbě nádorů.

Array
Prodejní cena3.622 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Ametyst je mým milovaným drahokamem, který svými mocnými duchovními vibracemi působí téměř na všechno. Je ochranným kamenem, bude vás bránit před psychickými útoky a geopatogenními zónami. Potírá hněv, strach a jiné negativní sklony a posiluje v nás obětavost a nezištnost. Posílí schopnost rozhodování, paměť, motivaci a uskutečnění vašich záměrů. Zároveň posiluje intuici i tělesné vlohy. Na druhé straně chrání před závislostmi a nestřídmostí na všech úrovních. V těžkých chvílích pomůže vyrovnat se s prožitou ztrátou. Je velkým pomocníkem na duchovní cestě a mostem mezi nebem a zemí. Jeho další neocenitelnou vlastností je, že stabilizuje a harmonizuje milostné vztahy.

Záhněda je ochranný kámen, vám dodá sílu při rozhodování, potlačí strach a deprese a negativní city. Zvyšuje mužnou sílu a odolnost vůči stresu. Pomáhá překonávat závislost na materiálních věcech, na druhé straně pomáhá, pokud se neumíme vyrovnat s materiálním světem a žijeme s hlavou v oblacích. Podporuje abstraktní myšlení a prosazení poznatků v životě bez toho, abychom se dali zviklat.

Začátek formuláře

 

Vliv na zdraví: 

Ametyst léčí nespavost, noční můry, stres, kožní nemoci, střeva, imunitní systém, vylučovací orgány, reguluje stav střevní mikroflóry. Léčí neurózy a závislost na alkoholu a drogách. Čistí auru, proměňuje negativní energii. Stabilizuje duševní stav (kromě paranoi a schizofrenie).

Záhněda léčí tělo při a po chemoterapii. Pomáhá při léčbě kyčlí, nohou, břicha. Ulevuje od bolesti a prospívá rozmnožovacím orgánům, nervům, svalům a srdci. Napomáhá ukládání minerálů a reguluje tekutiny v těle. Léčí poruchy centrálního nervového systému, hlavně deprese.

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 8,95 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.