Email
STP80832.jpg
STP80832.jpg STP80832.jpg_product STP80832.jpg_product_product

Náhrdelník z broušených kapek záhnědy a brouseneho ametrínu

Složení: Záhněda broušené brioletky AAA 20*14 – 15*11 mm, ametrín broušené brioletky 4 mm, stříbrné tuby Hill tribe 2,4 mm stříbrné zapínání.
Délka: 50 cm
Barva: hnědá, fialovo-růtovo-zlatá
Číslo produktu: 150
Charakteristika: Luxusní bohatý šperk pro hojnost, ochranu, hojnost, sílu a odolnost
Tento šperk je něco opravdu nádherného. Vzácné ametríny v něžných pastelových barvách a velké kapky záhnědy v dokonalém brusu se nádherně třpytí. Ametríny byly objeveny teprve nedávno a na svěje je pouze jedno naleziště. Stejně jedinečné jsou jejich účinky. Poskytne ochranu, podpoří duševní schopnosti a překonání negativního naprogramování, vnese do života optimismus a hojnost.Array
Prodejní cena4.977 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Záhněda je ochranný kámen, vám dodá sílu při rozhodování, potlačí strach a deprese a negativní city. Zvyšuje mužnou sílu a odolnost vůči stresu. Pomáhá překonávat závislost na materiálních věcech, na druhé straně pomáhá, pokud se neumíme vyrovnat s materiálním světem a žijeme s hlavou v oblacích. Podporuje abstraktní myšlení a prosazení poznatků v životě bez toho, abychom se dali zviklat. vnese do života optimismus a hojnost. Vzácný drahokam ametrín, nabitý mimořádně vysokou energií, spojuje úžasné účinky ametystu a citrínu. Spojí tělesný svět s vyšším vědomím. Bude vás bránit před psychickými útoky. Uklidní vaši mysl od stresu. Sjednocuje mužskou a ženskou energii. S ním budete tvůrčí, přemýšliví, soustředění a budete mít schopnost rozhodovat o vlastním životě. Pomůže překonat vaše bloky a negativní citové naprogramování. Vnese do vašeho života optimismus, pohodu a hojnost.

Vliv na zdraví:

Záhněda léčí tělo při a po chemoterapii. Pomáhá při léčbě kyčlí, nohou, břicha. Ulevuje od bolesti a prospívá rozmnožovacím orgánům, nervům, svalům a srdci. Ametrín má blahodárný vliv při dlouhodobých nemocech.Dodá energii a posílí imunitu. Léčí syndrom chronické únavy, deprese, poruchy trávení a vředy, únavu, trvalé bolesti hlavy, vředy.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 3,94 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.