Email
STP82372 - kopie.jpg
STP82372 - kopie.jpg STP82372 - kopie.jpg_product STP82372 - kopie.jpg_product

Náhrdelník z drahého opálu s peruánským opálem a zlatými disky

Složení: Složení: Drahý etiopský Velo opál heishi 4*4 mm, peruánský modrý opál korále 10 a 12 mm, pozlacené 22K stříbrné broušené disky 12 mm, pozlacené zapínání.
Délka: 45 cm
Barva: bílá s opalizujícími duhovými odlesky
Číslo produktu: 170
Charakteristika: Luxusní, nádherný šperk pro ochranu, lásku a vášeň

Tento náhrdelník jsem vyrobila ze vzácného drahého etiopského Velo opálu a peruánského modrého opálu, Drahé opály na světle září všemi barvami duhy. Nejkrásnější barvy mají na tmavých šatech. Drahý opál je mystický kámen, který nás učí dobrotě a lásce tím, že zesiluje naše kladné i záporné vlastnosti a emoce. Přinese vám do života lásku a vášeň..
Array
Prodejní cena5.498 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Opál je ochranný mystický kámen. Probouzí duševní a tvůrčí síly a napomáhá objevit vaše skutečné Já. Je to také karmický kámen, který učí, že to, co vyšleme, se nám opět vrátí. Zesiluje kladné i záporné charakterové vlastnosti. Vyvolává lásku a vášeň, loajalitu a spontaneitu.

Peruánský modrý opál je kámen odvahy a integrity. Probouzí sebepřijetí a sebelásku. Snižuje stres, podporuje kreativitu a komunikační schopnosti.

 

Vliv na zdraví:

Opál posiluje vůli k životu. Pomáhá při porodu a odstraňuje premenstruační syndrom. Čistí krev a ledviny, léčí oči.

Peruánský modrý opál pomáhá snížit nadváhu a reguluje metabolismus. Podporuje vstřebávání železa, působí léčivě na poruchy mozku.

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 3,76 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.