Email
STP80630.jpg
STP80630.jpg STP80630.jpg_product STP80630.jpg_product STP80630.jpg_product

Náhrdelník z lapisu lazuli se zlatým motaným korálem

Složení: Lapis lazuli korále AAA 10 mm, pozlacený 24kar stříbrný ručně motaný korál 18mm, a pozlacené mini korálky 1,3 mm a točené disky 6 mm, silně pozlacené zapínání.
Délka: 45 cm
Barva: indigově modrá
Číslo produktu: 266
Charakteristika: Elegantní ochranný šperk

V tomto náhrdelníku jsou výjimečné nádherné temně modré lazurity se zlatými odlesky, připomínající noc plnou hvězd. Zlaté komponenty ještě podtrhují jeho nádhernou barvu a působí luxusně. Ochrání vás před duševními útoky, pomůže v neštěstí. Přinese vám klid a soucit, čistotu charakteru a inspiraci.

Array
Prodejní cena3.747 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Lazurit, neboli lapis lazuli je úžasným ochranným kamenem. Dokáže rozpoznat, zastavit a vrátit duševní útoky. Dokáže zvrátit neštěstí a napravit problémy, způsobené mlčením. Zvyšuje duchovní schopnosti, odstraňuje stres a přináší pocit klidu a míru. Podporuje převzetí odpovědnosti za vlastní život. Podpoří ve vás čestnost, soucit a poctivost, s ním překonáte i problémy v komunikaci a konflikty. Podporuje tvůrčí schopnosti. Odstraňuje utrpení, krutost a strádání. Začátek formuláře

Vliv na zdraví:

Pomáhá překonat deprese. Léčí respirační a nervový systém, krk, hlasivky, štítnou žlázu, sluch. Zvyšuje imunitu a čistí krev. Pomáhá při nespavosti, závratích, migréně a bolesti.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 3,14 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.