Email
STP80602.jpg
STP80602.jpg STP80602.jpg_product STP80602.jpg_product

Náhrdelník z nugetů tyrkysového howlitu a spinelu

Složení: Velké přírodní nugety tyrkysově barveného howlitu, 23*20 - 15*13 mm, spinel heischi korále 5 mm, filigránové tuby t tibetské slitiny obecného kovu (slitina stříbra a obecného kovou) 5*7 mm, stříbrné zapínání.
Délka: 53 cm
Barva: tyrkysově modrá
Číslo produktu: 251
Charakteristika: Unikátní šperk z velkých přírodních modrých tyrkysů pro ochranu, seberealizaci lásku a duševní rovnováhu.

Tento krásný výrazný náhrdelník obsahuje opravdu velké přírodní nugety tyrkysově barveného howlitu. Svým čistým designem a krásnou barvou je velice působivý a nejlépe vynikne na jednoduchých šatech. Pohlcuje negativní energii, odbourává tělesné a duševní blokády, Potlačuje zlost, přehnanou kritičnost a sobectví. Pomáhá proti nespavosti udržuje rovnováhu vápníku v těle. Přivolá pomoc v nouzi a pomáhá k naplnění ambicí.
Array
Prodejní cena3.942 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Howlit posiluje kladné povahové rysy. Potlačuje sobectví, zlost a nekontrolovaný vztek jak vlastní, tak chrání před cizím vztekem. Napomáhá duchovnímu rozvoji a spojení s jinými dimenzemi. Uklidňuje mysl, a tím napománá při meditacích a usínání. Napomáhá při naplňování ambicí.

Spinel je ochranným kamenem, který vám přivolá pomoc v nouzi. Je to i kámen fantazie, který podporuje kreativitu a idealismus, duševní rovnováhu a harmonii. Zmírňuje obavy z nejistoty, pokud stojíme před novým a neznámým. Černý spinel odbourává tělesné a duševní blokády a pohlcuje negativní energii. 

 

Začátek formuláře

Vliv na zdraví:

Howlit pomáhá udržovat rovnováhu vápníku v těle. Přispívá k dobrému stavu kostí, zubů a měkkých tkání. Působí proti nespavosti.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 21,08 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.