Email
STP81627.jpg_product_product
STP81627.jpg_product_product STP81627.jpg STP81627.jpg_product

Náhrdelník ze sagenitu se stříbrným diskem

Složení: sagenit (křišťál s rutilem) 8 mm, stříbrný, ručně vyrobený broušený disk Hill tribe 30 mm, stříbrné a postříbřené korálky, stříbrné zapínání
Délka: 46 cm
Barva: průhledná, hnědo-zelená
Číslo produktu: 63
Charakteristika: Náhrdelník pro energii, ochranu, moudrost a harmonii

Tento nenápadný, zemitě vyhlížející náhrdelník ze sagenitu, neboli křišťálu s vrostlicemi rutilu, připomínajícím andělské vlasy, disponuje obrovskou silou, protože má ještě silnější vibrace než křišťál. Dá vám ochranu, energii, moudrost a odvahu. Přináší harmonii a krásu a útěchu.
Array
Prodejní cena1.972 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Sagenit ještě zvyšuje energii křišťálu a má velkou léčivou sílu. Umožňuje duchovní růst a dokáže naladit na vnitřní vedení. Vytlačuje negativní energii a citové útoky a zátěž z minulosti. Spojí Vás s moudrostí, dosaženou v minulých životech a ukáže Váš životní plán a podporuje transformaci. Hojí temné naladění duše a ulevuje od strachu, depresí, fóbií a obav a vnáší do ní harmonii, krásu a útěchu.

Vliv na zdraví:

Sagenit pomáhá léčit chronické nemoci, impotenci, neplodnost, vyčerpání, horní dýchací cesty, bronchitidu, astma, tuberkulózu. Podněcuje štítnou žlázu, odstraňuje parazity a vadné držení těla. Reguluje zdravý růst buněk, posiluje imunitu.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 5,41 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.