Email
20221121_145916.jpg
20221121_145916.jpg 20221121_145906.jpg_1

Náramek akvamarín,ametyst s cacoxenitem (Super 7 křišťál), stříbro

Složení: Přírodní akvamarín AAA mikro broušené heishi rondely 5mm , zrcadlově broušený korál ametyst cacoxenit AAA (super 7 křišťál)10mm , ručně vyrobené stříbroHill Tribe, ocelovo-nylonové lanko, sříbrné zapínání s pojistným řetízkem.
Délka: 16cm (vnitřní obvod)
Barva: světle modrá, fialová
Číslo produktu: 2020
Charakteristika: Náramek pro ochranu, léčení a spirituální rozvoj

Tento šperk je opravdu něco extra. Exkluzivní zářivý akvamarín v luxusním brusu zdobí vzácný, léčivý Super 7 křišťál (ametyst cacoxenit). S jeho pomocí zvýšíte své vědomí, spirituální schopnosti, napojení na druhé, pocítíte božskou lásku, humanismus a spojení s Matkou Zemí. Ochraňuje, léčí tělo, mysl i duši. Přináší pomoc v nouzi, zlepšuje komunikaci. K náramku si můžete dopřát i náhrdelník č. 2020
Prodejní cena2.971 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku: ..

Super 7 křišťál (ametyst cacoxenit) je kombinací 7 drahých kamenů - ametystu, křišťálu, záhnědy, rutilu, goethitu, lepidocrocitu, cacoxenitu. Znásobuje vibrace ostatních drahých kamenů. Čistí korunní čakru, harmonizuje všechny čakry, má komplexní léčivé účinky. Vyvolá ve vás důvěru v sebe, vaši práci i vaše okolí. Zvyšuje psychické vědomí, intuici a spojuje s andělskou sférou. Jeho vibrace posílí vaše fyzické tělo a umožní vám projevit vaše talenty a dát je do služeb jak osobního, tak  i planetárního rozvoje. Tento unikátní polodrahokam se nachází pouze na jednom místě na světě v Brazílii a disponuje velmi mocnou silou a vysokými vibracemi. Pomáhá přeměně našeho světa na vyšší vibrace. Pokud ho budete nosit při meditaci, zvýšíte své intuitivní a spirituální schopnosti, zvýšíte své vědomí, telepatické schopnosti a posílíte své celkové zdraví. Když si jej dáte na noc pod polštář, budete ráno plni optimismu, míru a harmonie. Napomáhá meditaci, fyzickému léčení, spojení s energií Matky země, chrání psychiku, uzemňuje, léčí emocionální traumata, otevírá srdce, chrání před negativitou. Umožňuje pocítit božskou lásku, vysvobodit se z pout nezdravých vztahů. Podporuje pozitivní myšlení a pocity, ideály humanismu. Pomáhá naladit se na pocity a myšlenky druhých. Energie jednotlivých krystalů se v tomto minerálu vzájemně posilují a vytvářejí symbiotický efekt. Efektivně léčí tělo, mysl a duši.

Akvamarín je úžasný drahokam, který byl používaný od dávných dob jako talisman. Je to kámen mystiků a čistého srdce. Dokáže čelit temnotě a přináší pomoc shůry. Vytváří ochranný štít pro auru. Jeho uklidňující vyzařování snižuje stres, podrážděnost, agresivitu a přináší vnitřní i vnější harmonii. S jeho pomocí převezmete svůj osud do svých rukou a zlomíte staré sebeobranné naprogramování. V pohnutých dobách vnáší do života naději. Pomůže vám dotahovat věci do konce. Pročišťuje zablokovanou komunikaci, zlepšuje sebevyjádření a intuici. 

 

Vliv na zdraví: 

Super 7 křišťál  léčí celé tělo.Uklidňuje příliš aktivní tělesný systém, reguluje činnost žláz, léčí oči.

Ametyst léčí krk, kašel, astma, štítnou žlázu, svaly, oči, čelisti, zuby, žaludek, autoimunitní nemoci a alergie.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 3,07 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.