Email
20190128_134437.jpg

Náramek apatit, akvamarín, stříbro

Složení: Apatit AAA heishi rondely 6 mm, akvamarín mikro broušené rondely 7.9 mm, stříbrné rozdělovače Hill Tribe 4 mm, stříbrné nagnetické zapínání s pojistným řetízkem, ocelovo-nylonové lanko..
Délka: 16 cm (vnitřní obvod)
Barva: tyrkysově zelená, vodově světle modrá
Číslo produktu: 641
Charakteristika: Elegantní, subtilní náramek pro ochranu motivaci, komunikaci, tvořivost, duševní harmonii a vášeň

Tento náramek s krásnými nejkvalitnějšími zářivými tmavě tyrkysově zelenými apatity a akvamaríny v drahokamové kvalitě má opravdu velmi komplexní účinky. Dodá energii, pomůže odstranit spory, zklamání a zvýšit tvůrčí schopnosti a intelekt. Na druhé straně zvyšuje empatii a sexuální energii. Navíc vám pomůže, pokud chcete zhubnout. Ochrání, přivolá pomoc v nouzi a pomůže vám překonat škodlivé vzorce chování a vzít svůj život do vlastních rukou Snižuje stres, vyvolává harmonii a zlepšuje komunikaci.
Array
Prodejní cena2.648 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Vzácný a krásný apatit není na povzbuzení apatie, jak by se mohlo zdát podle názvu, ale právě naopak. Zvyšuje jednak duchovní naladění, jednak energii a motivaci. Odstraňuje negativní postoje, lhostejnost, nepřátelství a vyvolává touhu po službě druhým. Pomáhá komunikaci, urovnává zmatky a spory. Je dobrý proti podrážděnosti a citovému vyčerpání. Zvyšuje tvůrčí schopnosti a intelekt. Tím, že zvyšuje energii kundalini, podporuje fyzickou vášeň a odstraňuje zklamání.Akvamarín je úžasný drahokam, který byl používaný od dávných dob jako talisman. Je to kámen mystiků a čistého srdce. Dokáže čelit temnotě a přináší pomoc shůry. Vytváří ochranný štít pro auru. Jeho uklidňující vyzařování snižuje stres, podrážděnost, agresivitu a přináší vnitřní i vnější harmonii. S jeho pomocí převezmete svůj osud do svých rukou a zlomíte staré sebeobranné naprogramování. V pohnutých dobách vnáší do života naději. Pomůže vám dotahovat věci do konce. Pročišťuje zablokovanou komunikaci, zlepšuje sebevyjádření a intuici.

Vliv na zdraví:

Apatit léčí kosti, chrupavky zuby, pomáhá vstřebávání vápníku. Potlačuje hlad a zvyšuje účinnost metabolismu. Snižuje malátnost a krevní tlak. Omezuje hyperaktivitu a autismus.Akvamarín léčí krk, kašel, astma, štítnou žlázu, svaly, oči, čelisti, zuby, žaludek, autoimunitní nemoci a alergie.

Akvamarín léčí krk, kašel, astma, štítnou žlázu, svaly, oči, čelisti, zuby, žaludek, autoimunitní nemoci a alergie.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 2,19 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.