Email
20210402_192318.jpg

Náramek jahodový rutilovaný křišťál, broušený křišťál, stříbro

Složení: Přírodní jahodový rutilovaný křišťál AAA korále 8 mm, broušený křištál nuget AAA 10*22 mm, ručně vyrobené stříbro Hill Tribe, ocelovo-nylonové lanko.
Délka:16 mm (vnitřní obvod)
Barva: bílá čirá, bílo-růžová
Číslo produktu: 898
Charakteristika: Elegantní šperk se silnými vibracemi pro harmonii, energii, nejvyšší lásku a duchovní růst.

Tento náramek z exkluzivního jahodového rutilovaného křišťálu zdobí ručně broušený nuget čirého křišťálu vám bude nejen ozdobou, tento šperk může svými mocnými účinky také ovlivnit váš život. Posiluje a harmonizuje energii, zvyšují duševní schopnosti a paměť, napomáhá duchovnímu růstu a přináší spojení s nejvyšší, božskou láskou.
Prodejní cena2.698 Kč
Velikost

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Křišťál, kámen kamenů, je nejúčinnějším léčivým kamenem a zesilovačem energií. Pohlcuje, ukládá, uvolňuje a, čistí a harmonizuje energii a nabíjí. Zvyšuje duševní schopnosti, paměť, soustředění a podněcuje duchovní růst. Naučí vás vidět se takové, jací jste. Dá se nejlépe programovat. Zvyšuje účinek jiných drahých kamenů. Jahodový rutilovaný křišťál obsahuje rutily oxidu železa a goethitu, přináší spojení s božskou láskou.

 

 

Začátek formuláře

Vliv na zdraví:

Křišťál dodává energii a stimuluje imunitní systém. Lze použít na léčení jakéhokoliv problému. Uvádí do rovnováhy meridiány. Nejúčinnější je při nevolnosti, závratích, bolestech hlavy, migréně.

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 3,51 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.