Email
WP_20180816_021.jpg

Náramek lapis lazuli, stříbrné bali korále

Složení: Lapis lazuli korále A 8 mm, stříbrné, ručně vyrobené bali korále 10 a 11mm, stříbrné fazetované korálky 1,6 mm a rondely 3,4 mm, stříbrné magnetické zapínání a komponenty, ocelovo-silikonové lanko..
Délka: 16 cm (vnitřní obvod)
Barva: indigově modrá
Číslo produktu: 595
Charakteristika: Elegantní ochranný šperk

Tento náramek zdobí krásné kvalitní temně modré lazurity se zlatými odlesky. Stříbrné oxidované bali korále ještě podtrhují jeho nádhernou barvu. Ochrání vás před duševními útoky, pomůže v neštěstí. Přinese vám klid a soucit, čistotu charakteru a inspiraci.

Prodejní cena1.974 Kč
Velikost

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Lazurit, neboli lapis lazuli je úžasným ochranným kamenem. Dokáže rozpoznat, zastavit a vrátit duševní útoky. Dokáže zvrátit neštěstí a napravit problémy, způsobené mlčením. Zvyšuje duchovní schopnosti, odstraňuje stres a přináší pocit klidu a míru. Podporuje převzetí odpovědnosti za vlastní život. Podpoří ve vás čestnost, soucit a poctivost, s ním překonáte i problémy v komunikaci a konflikty. Podporuje tvůrčí schopnosti. Odstraňuje utrpení, krutost a strádání. Začátek formuláře

Vliv na zdraví:

Pomáhá překonat deprese. Léčí respirační a nervový systém, krk, hlasivky, štítnou žlázu, sluch. Zvyšuje imunitu a čistí krev. Pomáhá při nespavosti, závratích, migréně a bolesti.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 6,06 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.