Email
20221201_122116.jpg_1
20221201_122116.jpg_1 20221121_145928.jpg

Náramek morganit, larimar, stříbrné Bali korále

Složení: Larimar AA korále 8 mm, morganit korále 8 mm, stříbrné, ručně vyrobené stříbrné Bali korále, stříbrné magnetické zapínání s pojistným řetízkem.
Délka: 16mm (vnitřní obvod)
Barva: modro-bílá, růžová
Číslo produktu: 1018
Charakteristika: Ženskost, intuice, empatie, balzám pro zraněnou duši, pomoc při vyřešení nepřekonatelných problémů.

Tento náramek je vyrobený ze vzácného luxusního larimaru, který doplňují krásně růžově vybarvené drahokamy morganity a exkluzivní Bali korále. Je úžasný pro ženy, které chtějí najít samy sebe, překonat rány osudu a otevřít se klidu a lásce. S jeho pomocí zbavíte stresu, napojíte na síly života a získáte vnitřní vedení a spojení s přírodou.
Prodejní cena2.940 Kč
Velikost

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Larimar, vzácný nadpozemský kámen, který byl objeven nedávno a těží se pouze v Dominikánské republice. Přináší lásku, klid a vyrovnanost. Je průvodcem duše po pravé cestě životem. Pokud ji hledáte, pomůže najít spřízněnou duši a hojí stará srdeční traumata. Odbourává sklony k chování, kterým si sami škodíme, zejména k mučednickému chování. Pomůže vám převzít kontrolu nad svým životem. S jeho pomocí získáte nadhled a odstup od zdánlivě nepřekonatelných problémů a přijdete na to, jak je nejlépe vyřešit. Odstraňuje pocity viny a strachu. Pomáhá ženám naladit se na vrozenou ženskost a spojení s přírodou. Je také kamenem, podporujícím meditaci a náhled do pravé podstaty vašeho života.

Morganit je vzácný drahokam s jemnými vibracemi, který vyvolává a udržuje lásku a soucit. J jeho pomocí zvládnete stres a budete si umět užívat života. Ruší podvědomý návyk stavět se do role oběti a otevírá srdce. Upozorní na únik před problémy a přehnanou ješitnost. Pomáhá odstraňovat hrubé návyky, fanatismus a špatné mravy.Začátek formuláře

Vliv na zdraví:

Larimar podporuje samoléčebný proces, i v případech, kdy je malá naděje na vyléčení. Léčí chrupavky, krk, odstraňuje zablokovanou energii v hrudi, hlavě a krku. Po přiložení vytáhne bolest z postiženého místa.

Morganit léčí choroby způsobené stresem, tuberkulózu, astma, srdce, plíce, chronické ledvinové problémy, závratě a impotenci. Podporuje látkovou výměnu.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 5,08 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.