Email
20200921_174901.jpg_1

Náramek morganit, měsíční kámen, stříbrné indické korále

Složení: Přírodní nebarvený morganit AAA korále 8 mm, měsíční kámen 9 mm, stříbrné ručně vyrobené indické korále, stříbrné zapínání, ocelovo-nylonové lanko
Délka: 16 cm (vnitřní obvod)
Barva: malinově červená, růžová, bílá s bílo-šedými odlesky.
Číslo produktu: 824
Charakteristika: Elegantní luxusní šperk pro ochranu, empatii, ženskost, lásku a životní energii.

Tento elegantní náramek z drahokamu morganitu jsem doplnila měsíčními kameny a indickým stříbrem. Je to takový ženský šperk. Podporuje intuici, ženskost a empatii, lásku a soucit a tlumí přehnané emocionální reakce. S jeho pomocí se můžete zbavit tendence stavět se do roli oběti a budete si užívat si života.
Prodejní cena2.829 Kč
Velikost

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

 

Morganit je vzácný drahokam s jemnými vibracemi, který vyvolává a udržuje lásku a soucit. S jeho pomocí zvládnete stres a budete si umět užívat života. Ruší podvědomý návyk stavět se do role oběti a otevírá srdce. Upozorní na únik před problémy a přehnanou ješitnost. Pomáhá odstraňovat hrubé návyky, fanatismus a špatné mravy.

Měsíční kámen podporuje nové počátky. Měla by ho mít každá žena, protože pomáhá naladit se na ženskou, vstřícnou energii. Zvyšuje intuici a empatii, duševní schopnosti. Uklidňuje přehnané emoční reakce a zvyšuje emoční inteligenci. Přináší hluboké emocionální zotavení. Můžete jím zklidnit hyperaktivní děti.

Vliv na zdraví:

 

Morganit léčí choroby způsobené stresem, tuberkulózu, astma, srdce, plíce, chronické ledvinové problémy, závratě a impotenci. Podporuje látkovou výměnu.

Měsíční kámen ovlivňuje ženský cyklus, snižuje premenstruační syndrom, podporuje početí, těhotenství, porod a kojení. Působí proti náměsíčnosti, na trávící a reprodukční systém. Ulevuje při degenerativních změnách kůže, vlasů a očí. Nenoste při úplňku.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 4,74 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.