Email
20230619_203359.jpg

Náramek přírodní italský korál, spinel, stříbrné Bali korále

Složení: Složení: Červené nebarvené italské přírodní korály AAA 7-9, mm spinel broušené korále 6 a 8 mm, stříbrné, ručně vyrobené filigránové korále 4 a 6 mm , stříbrné komponenty a magnetické zapínání.
Délka: 17 cm
Barva: cihlově červenooražová, černá
Číslo produktu: 1082
Charakteristika: Luxusní, elegantní šperk pro lásku a touhu, ochranu, odbourání blokád, duševní rovnováhu a harmonii.

Tento luxusní náramek jsem vyrobila ze vzácných italských nebarvených přírodních červených korálů, V kombinaci s černým spinelem a stříbrnými Bali korály působí čistě a elegantně. Přinesou vám lásku, pokoru, soucit a harmonii. Podporuje sexuální touhu a plodnost. Spinel pohlcuje negativní energií a odbourává blokády.
Prodejní cena2.901 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Červený korál symbolizuje lásku,oddanost, pokoru a soucit s trpícími. Je i symbolem mateřství. Budoucí matky by jej měly nosit na krku.

Spinel je ochranným kamenem, který vám přivolá pomoc v nouzi. Je to i kámen fantazie, který podporuje kreativitu a idealismus, duševní rovnováhu a harmonii. Zmírňuje obavy z nejistoty, pokud stojíme před novým a neznámým. Černý spinel odbourává tělesné a duševní blokády a pohlcuje negativní energii.čátek formuláře

 

Vliv na zdraví:

Korál léčí osteoporózu, rachitidu, choroby močového ústrojí, kašel a astma. Červený korál chrání plod v těhotenství, pomáhá při neplodnosti, poruchách krevního oběhu, menstruační nepravidelnosti. Podporuje sexuální touhu. 

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 2,29 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.