Email
20200924_100223_resized[27646].jpg_1
20200924_100223_resized[27646].jpg_1 20200924_100214_resized[27647]7.jpg_1

Náramek přírodní topaz, kyanit, stříbro

Složení: Topaz AAA mikro broušené rondely 6-7 mm, kyanit AAA broušené rondely 3,5až 5 mm, stříbrné rozdělovače Hill Tribe 4 mm. stříbrné magnetické zapínání.
Délka: 1
16 cm (vnitřní obvod)
Barva: tmavě modrá, světle modrá
Číslo produktu: 816
Charakteristika: Jemný, elegantní šperk pro vyrovnanost, spokojenost a komunikaci, štěstí a lásku

Exkluzivní broušené zářivé topazy podtrhuje nádherný temně modrý kyanit a stříbro. Tento krásný, luxusní šperk s vysokými vibracemi vám pomůže naladit se na vnitřní vedení, být sama sebou a získat klid a vyrovnanost. Zažene strach, zlepší komunikaci a naplní vaše srdce soucitem. Přitáhne do života štěstí a lásku. Můžete si k náramku dopřát i náhrdelník č. 805.
Prodejní cena3.543 Kč
Velikost

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Kyanit vám přinese klid a vyrovnanost. Jeho vysoké vibrace podněcují duševní schopnosti a intuici a logické myšlení. Pomůže vám naladit se na vnitřní vedení a integritu. Vyvolává soucit a spokojenost a odbourává strach, iluze a bloky. Pomáhá sebevyjádření a komunikaci. Pokud máte pocit, že jste obětí neodvratného či neúprosného osudu, pomůže vám se od této představy oprostit a poradí, jak napravit minulé chyby.Modrý topaz svou chladnou září uklidňuje roztěkanou a rozbouřenou mysl. Je to kámen lásky a přízně osudu. Přináší pravdu a odpuštění. Podporuje vyjadřování a tvůrčí schopnosti a touhu po čistotě a dokonalosti. Pomáhá zbavit se zafixovaných myšlenkových vzorců, které nás brzdí ve vývoji. Je oporou při dosahování stanovených cílů a seberealizace. Povzbuzuje sebedůvěru, schopnost dávat a prozářit vše kolem sebe.

Vliv na zdraví:

Kyanit obnovuje vyváženou energii orgánů, stabilizuje geomagnetické pole. Léčí urogenitální problémy, krk, mozek, infekce a krevní tlak. Snižuje bolest. Odstraňuje nadváhu. Modrý kyanit léčí hlasivky a krk. Modrý topaz pomáhá léčit záněty horních cest dýchacích, bolesti hlavy, nespavost, zvýšený tlukot srdce. Posiluje hlasivky, uvolňuje blokády v hrudní oblasti, pomáhá při léčení dětských spalniček a příušnic.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 6,7 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.