Email
20200525_143107.jpg
20200525_143107.jpg 20200525_143209.jpg_1

Náramek růženín, spinel, Bali korál stříbro, email

Složení: růženín broušené korále super kvalita 8 -9 mm, spinel super kvalita broušené rondely 6 mm, stříbrný emailovaný Bali korál 12 mm, stříbrné korálky Hill Tribe 1,5mm, stříbrné magnetické zapínání s pojistným řetízkem, ocelovo-nylonové lanko.
Délka: 16 cm (vnitřní obvod)
Barva: růžová, černá
Číslo produktu: 775
Charakteristika: Jemný náhrdelník pro lásku, harmonii, vnímavost a inspiraci, ochranu, kreativitu a duševní rovnováhu.

Tento elegantní, šperk z prvotřídního růženínu a černého spinelu zdobí luxusně zpracovaný emailovo-stříbný Bali korál z Ubudu. Šperk s růženínem by měla mít každá žena, protože podporuje vše, na čem ženám nejvíce záleží, až už chce přivolat do života novou lásku nebo harmonizovat partnerský vztah, zhojit zraněnou duši, zvýšit svou kreativitu, plodnost, nebo zlepšit pleť. Spinel navíc dodá ochranu, kreativitu, idealismus a duševní rovnováhu.
Prodejní cena3.067 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Růženín čistí a otevírá srdce lásce k sobě i druhým. Uklidňuje v případě traumatu a krizí. Přitahuje lásku, pokud ji hledáte, v existujících vztazích obnovuje důvěru a harmonii. Je pomocníkem v době krize středního věku. Hojí duševní bolest a strádání. Prohloubí vnímavost vašich smyslů k umění a podpoří inspiraci a tvůrčí schopnosti. Čistí prostředí od elektrosmogu.

Spinel je ochranným kamenem, který vám přivolá pomoc v nouzi. Je to i kámen fantazie, který podporuje kreativitu a idealismus, duševní rovnováhu a harmonii. Zmírňuje obavy z nejistoty, pokud stojíme před novým a neznámým. Zbarvený do modra podporuje víru, do červené snižuje deprese, stres, podráždění. Fialový napomáhá meditaci. Černý spinel odbourává tělesné a duševní blokády a pohlcuje negativní energii

Vliv na zdraví:

Růženín posiluje srdce a oběhový systém. Uzdravuje ledviny a nadledvinky. Pomáhá odstraňovat závratě, léčí psychosomatické poruchy, související s potlačenými emocemi. Zvyšuje plodnost a pomáhá léčit neplodnost. Hojí popáleniny a vyhlazuje pleť a léčí kožní záněty. Pomáhá při Alzheimerově, Parkinsonově nemoci a stařecké demenci.

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 4,96 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.