Email
20230621_123257.jpg
20230621_123257.jpg 20230621_123300.jpg_1

Náramek růžový safír, stříbrné Bali korále 3


Složení:
Růžový safír přírodní broušené rondely 3,5-4,3 mm, ručně vyrobené stříbrné barmské korále 6 a 8 mm, stříbrné komponenty a stříbrné magnetické zapínání,s pojistným řetízkem, ocelovo-nylonové lanko.
Délka: 16 cm (vnitřní obvod)
Barva: malinově červenorůžová
Číslo produktu: 1077
Charakteristika: Luxus, originalita, klid, moudrost, prosperita

Tento elegantní náramek jsem vyrobila z přírodních růžovočervených safírů. Nádherná je nejen malinově červeno-růžová barva, ale i exkluzivní balijské stříbrné korále, které podtrhují krásu zářivých drahokamů. Safír patří mezi nejmocnější drahokamy. Podporuje moudrost, klid, jistotu. Přináší prosperitu. Růžový safír navíc urychluje duševní vývoj a má pozitivní vliv na naše emoce.
Prodejní cena3.435 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Safír je drahokamem moudrosti. Napomáhá klidu, soustředění a jistotě. Uvádí do souladu tělo, duši a rozum. Potlačuje depresi a zmatek, nedočkavost, brzdí hněv. Přináší prosperitu a dary. Odstraňuje zklamání a napomáhá sebevyjádření.

Růžový safír navíc přitáhne do života vše, co potřebujete k dalšímu vývoji. Jeho účinky jsou velmi rychlé. Naučí vás ovládat city a odstraní emoční bloky a využije jejich uvolněnou energii

Začátek formuláře

Vliv na zdraví:

Uklidňuje příliš aktivní tělesný systém, reguluje činnost žláz, léčí oči. Odstraňuje z těla škodliviny a stres. Léčí krevní poruchy, nadměrné krvácení a zvyšuje pružnost a pevnost cév. Snižuje teploty, vysoký tlak, astma, závratě, nevolnosti. Pomáhá potírat zhoubné nádory.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 7,59 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.