Email
20221121_145847.jpg

Náramek spinel, turmalín, stříbrná filigránová tuba


Složení:
Přírodní nebarvený spinel super kvalita broušené korále 6 mm, stříbrná filigránová tuba, stříbrné korálky Hill Tribe stříbrné magnetické zapínání, ocelovo-nylonové lanko..
Délka: 16 cm
Barva: růžová, červená, fialová, modrošedá, bílá
Číslo produktu: 1019
Charakteristika: Elegatní šperk pro ochranu, lásku, harmonii, vnímavost a inspiraci, ochranu, kreativitu a duševní rovnováhu.

Tento elegantní, náramek z kvalitních korálků drahokamu spinelu zdobí výrazná filigránová tuba. Spinel dodá ochranu, kreativitu, idealismus a duševní rovnováhu. Turmalín vám zvýší sebedůvěru a potlačí strach. Černý turmalín vyniká svou schopností čistit elektrosmog a negativní energie.
Prodejní cena3.292 Kč
Velikost

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku: 

Spinel je ochranným kamenem, který vám přivolá pomoc v nouzi. Je to i kámen fantazie, který podporuje kreativitu a idealismus, duševní rovnováhu a harmonii. Zmírňuje obavy z nejistoty, pokud stojíme před novým a neznámým. Zbarvený do modra podporuje víru, do červené snižuje deprese, stres, podráždění. Fialový napomáhá meditaci. Černý spinel odbourává tělesné a duševní blokády a pohlcuje negativní energii.

Turmalín vám zvýší sebedůvěru a potlačí strach.  Vštěpuje řád a pravidla, na druhé straně přitahuje inspiraci, porozumění, toleranci a prosperitu. Proměňuje negativní zakořeněné myšlenkové vzorce v pozitivní. U vádí do rovnováhy čakry. Rozjasňuje mysl.
Černý turmalín vás nejlépe chrání před zářením mobilů, elektromagnetickým smogem, mentálními útoky a negativní energií, aniž by potřeboval čistit. Odstraňuje napětí a stres.

Vliv na zdraví:

Fialový spinel léčí zánětlivá nervová a svalová a žaludeční onemocnění, žaludeční vředy, překyselení žaludku. Červený léčí nemoci krevního oběhu a chudokrevnosti.

Turmalín pomáhá léčit dyslexii, paranoiu. Reguluje látkovou výměnu, posiluje organismus při vyčerpání a rekonvalescenci, vyvolává sebezáchovné síly upevňující zdraví. Pomáhá léčit psychosomatické nemoci. Posiluje paměť.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 2,91 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.