Email
20221215_150241.jpg
20221215_150241.jpg 20221215_150236.jpg_1

Náramek tanzanit, spinel a stříbro

Složení: tanzanit broušené korále 6 mm, spinel broušené korále 6 mm, stříbrný Bali korál, Hill-Tribe stříbrné rozdělovače , stříbrné zapínání.
Délka: 16 cm (vnitřní obvod)
Barva: sytě levandulově modrá, černá
Číslo produktu: 1027
Charakteristika: Designový šperk pro ochranu, vnitřní sílu, a duchovní rozvoj.

Tento originální, elegantní náhrdelník z tanzanitu disponuje velmi vysokými vibracemi. Pomůže vám najít vaše poslání, spojuje vyšší vědomí s tělem. Posílí vaši vytrvalost, víru a odhodlání jít za svým přesvědčením a schopnost proniknout k podstatě problémů. Ostří smysly, oslabené věkem či vyčerpáním, snižuje stres. .Ochrání před negativními energiemi.
Prodejní cena3.383 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

 

Tanzanit se svými vysokými vibracemi umožňuje hlubokou meditaci, aktivuje spojení základní a korunní čakry a spojuje vyšší vědomí s tělesným světem. Umožňuje zpracování informací, přijatých z vyšších úrovní. Pomůže nalézt vnitřní poslání a posiluje odhodlání, víru a vytrvalost uskutečnit svá předsevzetí. S ním poznáme, že nás nic nemůže porazit, pokud naše úsilí slouží pravdě a dobru. Ostří mysl a smysly a učí nás nevidět věci a události v zažitých vzorcích, ale dobírat se jejich podstaty. 

 

Spinel je ochranným kamenem, který vám přivolá pomoc v nouzi. Je to i kámen fantazie, který podporuje kreativitu a idealismus, duševní rovnováhu a harmonii. Zmírňuje obavy z nejistoty, pokud stojíme před novým a neznámým. Zbarvený do modra podporuje víru, do červené snižuje deprese, stres, podráždění. Fialový napomáhá meditaci. Černý spinel odbourává tělesné a duševní blokády a pohlcuje negativní energii

Vliv na zdraví: 

Tanzanit léčí hlavu, krk a hruď. Ostří smyslové orgány, unavené vyčerpáním nebo stářím. Mírní chronické bolesti a zahání deprese.

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 2,76 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.