Email
20221215_150106.jpg
20221215_150106.jpg 20221215_150111.jpg_1

Náramek tanzanit, topaz a stříbrné disky

Složení: Tanzanit super kvalitní AAA mikro broušené heishi rondely 6 mm, topaz AAA broušené rondely 7 mm stříbrné ručně vyrobené broušené disky Hill Tribe, stříbrné magnetické zapínání s řetízkovou pojistkou.
Délka: 16 cm (vnitřní obvod)
Barva: sytě levandulově modrá, světle modrá,
Číslo produktu: 1029
Charakteristika: Něžný, jemný náramek pro vnitřní sílu, odpuštění, rozvoj a štěstí
Tento originální, náramek je opravdu nádherný svou jemností a kontrastem zářivých barev. Disponuje velmi vysokými vibracemi díky vzácnému drahokamu tanzanitu. Pomůže vám najít vaše poslání, spojuje vyšší vědomí s tělem. Posílí vaši vytrvalost, víru a odhodlání jít za svým přesvědčením a schopnost proniknout k podstatě problémů. Ostří smysly, oslabené věkem či vyčerpáním. Topaz přinese lásku a přízeň osudu.
Prodejní cena4.641 Kč
Velikost

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

 

Tanzanit se svými vysokými vibracemi umožňuje hlubokou meditaci, aktivuje spojení základní a korunní čakry a spojuje vyšší vědomí s tělesným světem. Umožňuje zpracování informací, přijatých z vyšších úrovní. Pomůže nalézt vnitřní poslání a posiluje odhodlání, víru a vytrvalost uskutečnit svá předsevzetí. S ním poznáme, že nás nic nemůže porazit, pokud naše úsilí slouží pravdě a dobru. Ostří mysl a smysly a učí nás nevidět věci a události v zažitých vzorcích, ale dobírat se jejich podstaty.

Modrý topaz svou chladnou září uklidňuje roztěkanou a rozbouřenou mysl. Je to kámen lásky a přízně osudu. Přináší pravdu a odpuštění. Podporuje vyjadřování a tvůrčí schopnosti a touhu po čistotě a dokonalosti. Pomáhá zbavit se zafixovaných myšlenkových vzorců, které nás brzdí ve vývoji. Je oporou při dosahování stanovených cílů a seberealizace. Povzbuzuje sebedůvěru, schopnost dávat a prozářit vše kolem sebe.

 

Vliv na zdraví:

 

Tanzanit léčí hlavu, krk a hruď. Ostří smyslové orgány, unavené vyčerpáním nebo stářím. Mírní chronické bolesti a zahání deprese.

Modrý topaz pomáhá léčit záněty horních cest dýchacích, bolesti hlavy, nespavost, zvýšený tlukot srdce. Posiluje hlasivky, uvolňuje blokády v hrudní oblasti, pomáhá při léčení dětských spalniček a příušnic.

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 5,27 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.