Email
20230330_100010.jpg_1
20230330_100010.jpg_1 20230330_095957.jpg

Náramek tyrkys, turmalín a stříbrné bali korále

Složení: tyrkys přírodní nebarvený heishi korále 6 mm, černý turmalín AAA korále 3mm, sříbrné ručně vyrobené Bali korále 9 a 6 mm, stříbrné komponenty a magnetické zapínání, ocelovo-silikonové lanko.
Délka: 16 cm (vnitřní obvod)
Barva: tyrkysově modrá, černá
Číslo produktu: 1053
Charakteristika: Náramek pro ochranu před negativními energiemi, seberealizaci, duševní rovnováhu a lásku.

Tento náramek zdobí mocné přírodní tyrkysy a luxusní Bali korále. Tyrkys je úžasný kámen, který má pozitivní účinek snad na každou oblast života, ať je to láska, ochrana, seberealizace či fyzické a duševní zdraví. Pravé tyrkysy jsou dnes vzácné a většina šperkových kamenů, deklarovaných jako tyrkysy, jsou barvené howlity nebo magnezity. Černý turmalín je nejúčinnějším drahým kamenem pro odbourávání elektrosmogu a mentálních útoků. Chrání před stresem a přináší prosperitu a toleranci.

Prodejní cena2.788 Kč
Velikost

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

 

Tyrkys je nejúčinnější léčivý kámen, který by měl mít při sobě každý. S ním můžete žít s hlavou v oblacích a pevnou půdou pod nohama. Poskytne vám silnou ochranu a dokáže varovat před osudovými ranami a zdravotními problémy tím, že zmatní a šedavě zezelená. Krátkým pobytem na slunci opět získá svou jasnou barvu. Rozptyluje a vstřebá negativní energii a elektromagnetický smog. Pomáhá k seberealizaci a hledání řešení problémů. Zahání sklony k mučednickému jednání a sebepoškozování. Podněcuje k romantické lásce. Pomáhá při vyčerpání a depresi.

Turmalín vám zvýší sebedůvěru a potlačí strach.  Vštěpuje řád a pravidla, na druhé straně přitahuje inspiraci, porozumění, toleranci a prosperitu. Proměňuje negativní zakořeněné myšlenkové vzorce v pozitivní. Uvádí do rovnováhy čakry. Rozjasňuje mysl. Černý turmalín vás nejlépe chrání před zářením mobilů, elektromagnetickým smogem, mentálními útoky a negativní energií, aniž by potřeboval čistit. Odstraňuje napětí a stres.

 

 

Začátek formuláře

Vliv na zdraví:

 

Tyrkys posiluje imunitní systém, snižuje překyselení organismu, virové infekce, oči, záněty. Detoxikuje organismus. Léčí oči, včetně šedého zákalu. Pomáhá při poruchách řeči .

Turmalín pomáhá léčit dyslexii, paranoiu. Reguluje látkovou výměnu, posiluje organismus při vyčerpání a rekonvalescenci, vyvolává sebezáchovné síly upevňující zdraví. Pomáhá léčit psychosomatické nemoci. Posiluje paměť.

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 3,29 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.