Email
STP88733.jpg_product_product_product
STP88733.jpg_product_product_product STP88733.jpg_product_product

Náramek ametyst, stříbrný tepaný korál

Složení:.Ametyst korále AAA 8 mm, stříbrný ručně vyrobený tepaný korál Hill tribe 10 mm, stříbrné korálky, stříbrné magnetické zapínání s řetízkovou pojistkou.
Délka (vnitřní obvod): 15 cm
Barva: zářivá tmavě fialová
Číslo produktu: 459
Charakteristika: Luxusní, elegantní šperk se silnými vibracemi pro ochranu a lásku

Tento elegantní náramek z naprosto úžasných průsvitných sytě fialově zabarvených ametystových korálů nejvyšší kvality vám bude nejen ozdobou, ale svými mocnými účinky může ovlivnit váš život. Chrání před agresivní energií z přístrojů, země i lidí. Posiluje duševní schopnosti a intuici, brání před závislostmi všeho druhu. Pomůže uskutečnit vaše záměry, harmonizuje milostné vztahy, pomůže vyrovnat se se ztrátou.


Prodejní cena2.116 Kč
Velikost

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Ametyst je mým milovaným drahokamem, který svými mocnými duchovními vibracemi působí téměř na všechno. Je ochranným kamenem, bude vás bránit před psychickými útoky a geopatogenními zónami. Potírá hněv, strach a jiné negativní sklony a posiluje v nás obětavost a nezištnost. Posílí schopnost rozhodování, paměť, motivaci a uskutečnění vašich záměrů. Zároveň posiluje intuici i tělesné vlohy. Na druhé straně chrání před závislostmi a nestřídmostí na všech úrovních. V těžkých chvílích pomůže vyrovnat se s prožitou ztrátou. Je velkým pomocníkem na duchovní cestě a mostem mezi nebem a zemí. Jeho další neocenitelnou vlastností je, že stabilizuje a harmonizuje milostné vztahy.Začátek formuláře

 

Vliv na zdraví: 

Léčí nespavost, noční můry, stres, kožní nemoci, střeva, imunitní systém, vylučovací orgány, reguluje stav střevní mikroflóry. Léčí neurózy a závislost na alkoholu a drogách. Čistí auru, proměňuje negativní energii. Stabilizuje duševní stav (kromě paranoi a schizofrenie).

Hmotnost stříbra Ag 925 . 2,84 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.