Email
STP80075.jpg

Náramek krajkový achát se stříbrným motaným korálem

Složení: Přírodní krajkový achát korále 8 mm, stříbrný, ručně motaný korál 11 mm, stříbrné fazetované mini korálky, stříbrné magnetické zapínání s pojistným řetízkem, ocelovo-silikonové lanko.
Délka: 16 cm (vnitřní obvod)
Barva: světle modrá
Číslo produktu: 232
Charakteristika:: Něžný, elegantní šperk pro duševní klid a mír, svobodné vyjadřování pocitů beze strachu a odstranění starých křivd.

Tento něžný, elegantní náramek vám pomůže svobodně, beze strachu ze souzení vyjadřovat vaše názory a pocity, odstraní pocity starých křivd a vnese do vaší mysli klid a mír.
Prodejní cena1.226 Kč
Velikost

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku: 

Achát uzemňuje – dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, soustřeďuje a stabilizuje tělesnou energii. Pomůže, abychom poznali a přijali sami sebe a podporuje sebedůvěru. Překonává negativní pocity, zahořklost a vnitřní zlobu. Podporuje zdárný porod. Pomůže při citových zklamáních, posiluje lásku a dodá odvahu k jejímu novému hledání a přijímání. Zvyšuje kreativitu, fantazii, odvahu, vytrvalost a vůli k životu. Učí přímému jednání. Pomáhá přijmout kritiku a nepříznivé okolnosti.Krajkový achát přinese vaší do mysli klid a mír. Umožňuje svobodné vyjadřování myšlenek a pocitů. Účinkuje proti potlačování pocitů ze strachu, že budeme souzeni a odsouzeni, který bývá mezi rodiči a dětmi. To často ústí v bloky krční čakry, způsobené potlačeným sebevyjádřením. Odstraňuje pocity starých křivd. Umožní mužům nalézt a přijmout svou senzitivitu. 

Vliv na zdraví:

Achát léčí oči, žaludek, dělohu a kožní nemoci. Mírní horečku a infekce a alergie. Krajkový achát léčí ramena, krk, poruchy štítné žlázy, infekce hrdla, horečka, artritida, ledviny, močový měchýř, žlučník Posiluje kosterní a imunitní systém.

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 2,77 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.