Email
STP81952.jpg_product_product
STP81952.jpg_product_product STP81952.jpg_product

Náramek tanzanit, růženín a stříbrný motaný korál

Složení: Růženín rondely německý brus AAA 8-9 mm, tanzanit hladké rondely AAA 7-8 mm, stříbrné ručně vyráběný motaný korál Hill Tribe, stříbrné broušené disky 6 mm, stříbrné magnetické zapínání s pojistným řetízkem.
Délka: 16 cm (vnitřní rozměr)
Barva: růžová, levandulově modrá
Číslo produktu: 359
Charakteristika: Luxusní náramek pro lásku, harmonii, vnímavost, inspiraci a uskutečnění předsevzetí. .

Tento luxusní náramek jsem vyrobila z výjimečně velkých sytě levandulově modrých tanzanitů a oživila růženíny,, vybroušených exkluzivním mikro brusem. Kombinace růžové s levandulovým tanzanitem je působivá. Šperk z růženínu by měla mít každá žena, protože podporuje vše, na čem ženám nejvíce záleží, až už chce přivolat do života novou lásku nebo harmonizovat partnerský vztah, zhojit zraněnou duši, zvýšit svou kreativitu, plodnost, nebo zlepšit pleť. Vzácný tanzanit spojuje vyšší mysl s tělem, posiluje odhodlání a vytrvalost uskutečnit svá předsevzetí.
Prodejní cena4.529 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Tanzanit se svými vysokými vibracemi umožňuje hlubokou meditaci, aktivuje spojení základní a korunní čakry a spojuje vyšší vědomí s tělesným světem. Umožňuje zpracování informací, přijatých z vyšších úrovní. Pomůže nalézt vnitřní poslání a posiluje odhodlání, víru a vytrvalost uskutečnit svá předsevzetí. S ním poznáme, že nás nic nemůže porazit, pokud naše úsilí slouží pravdě a dobru. Ostří mysl a smysly a učí nás nevidět věci a události v zažitých vzorcích, ale dobírat se jejich podstaty.

Růženín čistí a otevírá srdce lásce k sobě i druhým. Uklidňuje v případě traumatu a krizí. Přitahuje lásku, pokud ji hledáte, v existujících vztazích obnovuje důvěru a harmonii. Je pomocníkem v době krize středního věku. Hojí duševní bolest a strádání. Prohloubí vnímavost vašich smyslů k umění a podpoří inspiraci a tvůrčí schopnosti. Čistí prostředí od elektrosmogu.

Vliv na zdraví:

Růženín posiluje srdce a oběhový systém. Uzdravuje ledviny a nadledvinky. Pomáhá odstraňovat závratě, léčí psychosomatické poruchy, související s potlačenými emocemi. Zvyšuje plodnost a pomáhá léčit neplodnost. Hojí popáleniny a vyhlazuje pleť a léčí kožní záněty. Pomáhá při Alzheimerově, Parkinsonově nemoci a stařecké demenci.

Tanzanit léčí hlavu, krk a hruď. Ostří smyslové orgány, unavené vyčerpáním nebo stářím. Mírní chronické bolesti a zahání deprese.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 3,79 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.