Email
STP81885.jpg

Náramek záhněda, broušený akvamarín, stříbrný květ

Složení:.Přírodní záhněda korále 8 mm, broušený akvamarín 4,5-5 stříbrný ručně vyrobený květ 10*12 Hill Tribe 11 mm, stříbrné magnetické zapínání s pojistným řetízkem.
Délka: 16 cm (vnitřní obvod)
Barva: hnědá, světle modrá
strong class="nej">Číslo produktu: 353
Charakteristika: Elegance aktivta, síla, sebeprosazení, odolnost

Tento náramek z čistých, přírodně zabarvených korálů záhnědy, luxusního broušeného akvamarínu a jemného motaného stříbrného korálu, posiluje mužskou silnou energii, odvahu, rozhodnost, odolnost vůči stresu a materiálním lpění. Pomůže při léčbě nádorů.
Prodejní cena1.696 Kč
Velikost

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

 

Záhněda je ochranný kámen, vám dodá sílu při rozhodování, potlačí strach a deprese a negativní city. Zvyšuje mužnou sílu a odolnost vůči stresu. Pomáhá překonávat závislost na materiálních věcech, na druhé straně pomáhá, pokud se neumíme vyrovnat s materiálním světem a žijeme s hlavou v oblacích. Podporuje abstraktní myšlení a prosazení poznatků v životě bez toho, abychom se dali zviklat. 

Akvamarín je úžasný drahokam, který byl používaný od dávných dob jako talisman. Je to kámen mystiků a čistého srdce. Dokáže čelit temnotě a přináší pomoc shůry. Vytváří ochranný štít pro auru. Jeho uklidňující vyzařování snižuje stres, podrážděnost, agresivitu a přináší vnitřní i vnější harmonii. S jeho pomocí převezmete svůj osud do svých rukou a zlomíte staré sebeobranné naprogramování. V pohnutých dobách vnáší do života naději. Pomůže vám dotahovat věci do konce. Pročišťuje zablokovanou komunikaci, zlepšuje sebevyjádření a intuici.

 

 

Vliv na zdraví:  

Záhněda léčí tělo při a po chemoterapii. Pomáhá při léčbě kyčlí, nohou, břicha. Ulevuje od bolesti a prospívá rozmnožovacím orgánům, nervům, svalům a srdci. Napomáhá ukládání minerálů a reguluje tekutiny v těle. Léčí poruchy centrálního nervového systému, hlavně deprese.

Akvamarín léčí krk, kašel, astma, štítnou žlázu, svaly, oči, čelisti, zuby, žaludek, autoimunitní nemoci a alergie.

 

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 2,91 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.