Email
20200703_140329.jpg_1

Náušnice broušený topaz, stříbrný list jinanu 2

Složení: fazetovaný přírodní modrý topaz fasovaný ve stříbře 14 mm, stříbrné, ručně vyrobené listy jinanu Hill tribe 13*16 mm, stříbrné zaklapovací náušnice.
Délka: 42 mm
Barva: světle modrá, zářivá
Číslo produktu: 789
Charakteristika: Jemný šperk pro lásku a přízeň osudu

Tyto náušnice s krásným zářivým topazem jsou jemné a luxusní. Drahokam topaz v super kvalitě a brusu zvýrazňuje matný stříbrný jemný květ jinanu. Přinese vám lásku, inspiraci a přízeň osudu. Pomáhá při seberealizaci a odstranění myšlenkových vzorců, které nás brzdí ve vývoji. V okolí šťastného topazu nepřežije nic negativního.
Prodejní cena2.100 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Modrý  mystický topaz svou chladnou září uklidňuje roztěkanou a rozbouřenou mysl. Je to kámen lásky a přízně osudu. Přináší pravdu a odpuštění. Podporuje vyjadřování a tvůrčí schopnosti a touhu po čistotě a dokonalosti. Pomáhá zbavit se zafixovaných myšlenkových vzorců, které nás brzdí ve vývoji. Je oporou při dosahování stanovených cílů a seberealizace. Povzbuzuje sebedůvěru, schopnost dávat a prozářit vše kolem sebe.

Vliv na zdraví:

Modrý topaz pomáhá léčit záněty horních cest dýchacích, bolesti hlavy, nespavost, zvýšený tlukot srdce. Posiluje hlasivky, uvolňuje blokády v hrudní oblasti, pomáhá při léčení dětských spalniček a příušnic.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 3,38g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.