Email
20230526_1008051.jpg_1
20230526_1008051.jpg_1 20230526_100521.jpg

Náušníce larimar a topaz, stříbro

Složení: broušený přírodní topaz fasovaný ve stříbře, přívěsek larimar fasovaný ve stříbře 26*7 cm.
Délka: 42 mm
Barva: modrá, modro bílá
Číslo produktu: 1074
Charakteristika: Jemný šperk pro lásku a přízeň osudu, zhojení traumat a překonání škodlivých vzorců chování.

Drahokam topaz v nejvyšší kvalitě zvýrazňuje přívěs ze vzácného larimaru.. Přinese vám lásku, inspiraci a přízeň osudu. Pomáhá při seberealizaci a odstranění myšlenkových vzorců, které nás brzdí ve vývoji. V okolí šťastného topazu nepřežije nic negativního. Larimar vás naladí na ženskou energii, hojí traumata a odstraňuje škodlivé vzorce chování.
Prodejní cena4.571 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Modrý  topaz svou chladnou září uklidňuje roztěkanou a rozbouřenou mysl. Je to kámen lásky a přízně osudu. Přináší pravdu a odpuštění. Podporuje vyjadřování a tvůrčí schopnosti a touhu po čistotě a dokonalosti. Pomáhá zbavit se zafixovaných myšlenkových vzorců, které nás brzdí ve vývoji. Je oporou při dosahování stanovených cílů a seberealizace. Povzbuzuje sebedůvěru, schopnost dávat a prozářit vše kolem sebe.

Larimar, vzácný nadpozemský kámen, který byl objeven nedávno a těží se pouze v Dominikánské republice. Přináší lásku, klid a vyrovnanost. Je průvodcem duše po pra+6vé cestě životem. Pokud ji hledáte, pomůže najít spřízněnou duši a hojí stará srdeční traumata. Odbourává sklony k chování, kterým si sami škodíme, zejména k mučednickému chování. Pomůže vám převzít kontrolu nad svým životem. S jeho pomocí získáte nadhled a odstup od zdánlivě nepřekonatelných problémů a přijdete na to, jak je nejlépe vyřešit. Odstraňuje pocity viny a strachu. Pomáhá ženám naladit se na vrozenou ženskost a spojení s přírodou. Je také kamenem, podporujícím meditaci a náhled do pravé podstaty vašeho života.

 

Začátek formuláře

v

Vliv na zdraví:

Modrý topaz pomáhá léčit záněty horních cest dýchacích, bolesti hlavy, nespavost, zvýšený tlukot srdce. Posiluje hlasivky, uvolňuje blokády v hrudní oblasti, pomáhá při léčení dětských spalniček a příušnic.

Larimar podporuje samoléčebný proces, i v případech, kdy je malá naděje na vyléčení. Léčí chrupavky, krk, odstraňuje zablokovanou energii v hrudi, hlavě a krku. Po přiložení vytáhne bolest z postiženého místa.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 3,79 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.