Email
20220824_141327.jpg_1
20220824_141327.jpg_1 20220824_141334.jpg_1

Náušnice larimar, stříbrný květ korálu

Složení: Larimar korále AAA++ 10 mm, stříbrné, ručně vyrobené přívěsky s korálovým květem Hill Tribe 20 mm, stříbrné ketlovací jehly a závěsné mechanické náušnice.. .
Délka: 50 mm
Barva: modro-bílá
Číslo produktu: 1002
Charakteristika: Ženskost, intuice, empatie, balzám pro zraněnou duši, pomoc při vyřešení nepřekonatelných problémů.

Tyno výrazné náušnice jsem vyrobila z naprosto nádherného, nejkvalitnějšího vzácného larimaru. Je úžasný pro ženy, které chtějí najít samy sebe, překonat rány osudu a otevřít se klidu a lásce. S jeho pomocí se napojíte na síly života a získáte vedení a spojení s přírodou.
Prodejní cena2.552 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Larimar, vzácný nadpozemský kámen, který byl objeven nedávno a těží se pouze v Dominikánské republice. Přináší lásku, klid a vyrovnanost. Je průvodcem duše po pravé cestě životem. Pokud ji hledáte, pomůže najít spřízněnou duši a hojí stará srdeční traumata. Odbourává sklony k chování, kterým si sami škodíme, zejména k mučednickému chování. Pomůže vám převzít kontrolu nad svým životem. S jeho pomocí získáte nadhled a odstup od zdánlivě nepřekonatelných problémů a přijdete na to, jak je nejlépe vyřešit. Odstraňuje pocity viny a strachu. Pomáhá ženám naladit se na vrozenou ženskost a spojení s přírodou. Je také kamenem, podporujícím meditaci a náhled do pravé podstaty vašeho života.Začátek formuláře

Vliv na zdraví:

Larimar podporuje samoléčebný proces, i v případech, kdy je malá naděje na vyléčení. Léčí chrupavky, krk, odstraňuje zablokovanou energii v hrudi, hlavě a krku. Po přiložení vytáhne bolest z postiženého místa.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 4,86 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.