Email
STP89738.jpg

Náušnice záhněda broušená kapka, stříbro

Složení:.Naušnice stříbro závěs, přírodní záhněda broušená kapka 1,3*1,5 mm, stříbrný ručně vyráběný květl Hill Tribe 6*8 mm, stříbrný drát.
.Délka (vnitřní obvod): 40 mm
Barva: hnědá
< strong class="nej">Číslo produktu: 217
Charakteristika: Elegance aktivta, síla, sebeprosazení, odolnost

Tento šperk z broušených plochých kapek z čistých, přírodně zabarvených korálů záhnědy a stříbrných zvonků posiluje mužskou silnou energii, odvahu, rozhodnost, odolnost vůči stresu a materiálním lpění. Pomůže při léčbě nádorů.
Prodejní cena1.098 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

 

Záhněda je ochranný kámen, vám dodá sílu při rozhodování, potlačí strach a deprese a negativní city. Zvyšuje mužnou sílu a odolnost vůči stresu. Pomáhá překonávat závislost na materiálních věcech, na druhé straně pomáhá, pokud se neumíme vyrovnat s materiálním světem a žijeme s hlavou v oblacích. Podporuje abstraktní myšlení a prosazení poznatků v životě bez toho, abychom se dali zviklat. 

 

Vliv na zdraví:  

Záhněda léčí tělo při a po chemoterapii. Pomáhá při léčbě kyčlí, nohou, břicha. Ulevuje od bolesti a prospívá rozmnožovacím orgánům, nervům, svalům a srdci. Napomáhá ukládání minerálů a reguluje tekutiny v těle. Léčí poruchy centrálního nervového systému, hlavně deprese.

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 2,77 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.