Email
20201211_143535.jpg

Pánský náramek jaspis, lapis lazuli, stříbro

Složení: Pavučinový jaspis, lapis lazuli A korále 8 mm, ručně vyrobený stříbrný korál, stříbrné zapínání - karabinka.
Délka: 19 cm (vnitřní obvod)
Barva: modrá, bílá, černá, šedá
Číslo produktu: 858
Charakteristika:: Náramek pro ochranu, duševní rovnováhu, soucit, trpělivost, sexuální rozkoš, organizační a komunikační schopnosti.
81
Tento originální náramek zdobí krásný atypický pavoučí jaspis, doplněný lazuritem. Posiluje a poskytuje oporu a ochranu před negativní energií. mysli. Vyvolává soucit, pochopení a trpělivost, zvyšuje sexuální rozkoš. Pomůže Vám zvrátit neštěstí, odstranit stres a depresi, zlepšuje komunikaci a tvůrčí schopnosti.


Prodejní cena1.336 Kč
Velikost

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku: 

Jaspis poskytuje oporu ve stresu, chrání a pohlcuje negativní energii, harmonizuje čakry. Poskytne vám odhodlání s naplnění všech záměrů. Také dodá odvahu proniknout ke kořeni problému a oporu při konfliktech. Vede k nezištnosti, skromnosti, soucitu, pochopení a trpělivosti. Pomáhá při rychlém uvažování a zvyšuje organizační schopnosti. Prodlužuje sexuální rozkoš.

Lazurit je úžasným ochranným kamenem. Dokáže rozpoznat, zastavit a vrátit duševní útoky. Dokáže zvrátit neštěstí a napravit problémy, způsobené mlčením. Zvyšuje duchovní schopnosti, odstraňuje stres a přináší pocit klidu a míru. Podporuje převzetí odpovědnosti za vlastní život. Podpoří ve vás čestnost, soucit a poctivost, s ním překonáte i problémy v komunikaci a konflikty. Podporuje tvůrčí schopnosti. Odstraňuje utrpení, krutost a strádání.

Vliv na zdraví:

Jaspis dodává tělu energii při dlouhodobých nemocech. Podporuje trávení a pohlavní orgány. Pomáhá při nadýmání, zácpě, potížích s ledvinami a močovým měchýřem.

Lapis lazuli pomáhá překonat deprese. Léčí respirační a nervový systém, krk, hlasivky, štítnou žlázu, sluch.
Zvyšuje imunitu a čistí krev. Pomáhá při nespavosti, závratích, migréně a bolesti.

 

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 1,42 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.